bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Wieliczka

Z czym kojarzy Ci się słowo „odchudzanie”? Jeśli z ogromną ilością wyrzeczeń, głodówkami i wykańczającymi ćwiczeniami fizycznymi, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to wcale nie musi tak wyglądać! W poradni dietetycznej Naturhouse wiemy, że aby schudnąć skutecznie, potrzebna jest zdrowa, ale również smaczna i zróżnicowana dieta, a także odpowiednie wsparcie i motywacja ze strony doświadczonego dietetyka. Nasi specjaliści chętnie pomogą również w doborze odpowiednich suplementów (powstałych na bazie naturalnych składników) oraz podpowiedzą, jak ustabilizować wagę po etapie utraty kilogramów. Zaufaj najlepszym i nie odwlekaj decyzji o zmianie - w wieliczce również znajduje się nasza poradnia dietetyczna!

Ponieważ wiemy, że nie zawsze łatwo jest podjąć decyzję o zmianie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę: teraz możesz przyjść do naszej siedziby i skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, podczas której będziesz mógł zadać nam dowolne pytania oraz dowiedzieć się więcej o naszych metodach działania. Dzięki temu poznasz nas lepiej i będziesz mógł zdecydować, czy chcesz zmieniać z nami swoje życie!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Wieliczka

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.