bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Inowrocław

Każdy z nas chciałby cieszyć się doskonałym zdrowiem oraz nienaganną sylwetką – kluczem do tego jest zaś zdrowe odżywianie. Nie zawsze jednak wiemy, co i w jakich ilościach powinniśmy jeść, aby dobrze się czuć i być zadowolonymi ze swojego wyglądu. Na szczęście jest ktoś, kto pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania związane z dietą! Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Inowrocław, to wiedz, że w Twoim mieście także znajduje się poradnia dietetyczna Naturhouse, w której otrzymasz wsparcie specjalistów w zakresie ułożenia idealnej diety dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy jesteś nastawiony na odchudzanie, przybranie na wadze, czy też po prostu chciałbyś mieć większą kontrolę nad tym, co jesz, dietetyk z inowrocławskiego Naturhouse dobierze plan żywieniowy, pomoże wybrać odpowiednie, bezpieczne dla organizmu suplementy diety oraz przeprowadzi przez proces stabilizacji masy ciała.

Jeżeli się wahasz – co jest normalne przed każdą życiową zmianą – nie musisz podejmować decyzji „w ciemno”. Po prostu przyjdź do poradni Naturhouse w Inowrocławiu, a otrzymasz zupełnie darmową konsultację dietetyczną. Dzięki temu będziesz mógł poznać naszą placówkę oraz dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.