bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Tychy

Atrakcyjny wygląd wydaje Ci się nieosiągalny? Myślisz, że Twoje zbędne kilogramy już na zawsze będą z Tobą? To nieprawda! Musisz tylko uwierzyć w swoje możliwości oraz…znaleźć specjalistę do spraw żywienia, który pomoże Ci obrać właściwy kierunek w odżywianiu. Z Naturhouse pozbycie się zbędnych kilogramów przestaje być nierealne. Z nami odchudzanie staje się skuteczne i bezpieczne! Naszym klientom oferujemy także diety antycellulitowe, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwżylakowe, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, wspomagające pracę wątroby, odchudzające dla osób uprawiających sport, poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci oraz inne - wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Każda poradnia dietetyczna w Tychach, która należy do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse, pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę w oparciu o trzy sprawdzone filary:

 • prosta dieta, oparta o łatwo dostępne składniki,
 • naturalne suplementy diety, bezpieczne dla Twojego organizmu,
 • stała opieka dietetyka, który będzie na bieżąco kontrolował Twoje rezultaty i służył Ci pomocą.

W Centrach Dietetycznych Naturhouse w Tychach pracują najlepsi specjaliści, którzy są jednocześnie osobami bardzo życzliwymi i zaangażowanymi w swoją pracę. Dzięki ich wsparciu, przekonasz się, jak wiele możesz zmienić, zmieniając swoje nawyki żywieniowe. Nasi dietetycy wiedzą, że poza samą utratą zbędnych kilogramów, istotny jest także proces stabilizacji masy ciała - dlatego też bezpiecznie Cię przez niego przeprowadzą. Ponieważ chcemy, abyś przed podjęciem decyzji o diecie mógł nas poznać osobiście, pierwsza konsultacja w Centrum jest zupełnie bezpłatna! 

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Tychy

Przed pierwszą wizytą postaraj się nie jeść (przez około dwie godziny), nie pić dużych ilości wody oraz powstrzymać się od aktywności fizycznej. Jeżeli niedawno wykonywałeś badania krwi lub moczu - zabierz ze sobą wyniki. Zapisz sobie także na kartce nazwy leków i suplementów diety, które przyjmujesz lub przyjmowałeś w ostatnim czasie. Podczas pierwszego spotkania zostaną wykonane istotne pomiary, dzięki którym dietetyk oceni aktualny stan Twojego organizmu oraz nakreśli plan działania na przyszłość. Nie zwlekaj z wizytą - Twoja wymarzona sylwetka jest na wyciągnięcie ręki. Nasi wykwalifikowani dietetycy czekają na Ciebie!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.