bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Rybnik

Jeżeli właśnie podjąłeś decyzję o odchudzaniu, warto byś pozwolił sobie pomóc specjalistom! Centrum Dietetyczne Naturhouse to wyjątkowe miejsce, w którym najlepsi dietetycy w Rybniku pozwolą Ci zadbać o szczupłą sylwetkę, świetny wygląd oraz doskonałe samopoczucie. W poradniach dietetycznych Naturhouse oferujemy sprawdzone diety na odchudzanie, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała lub tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, antycellulitowe i hamujące zwiększony apetyt na słodycze. Ale to nie wszystko, ponieważ specjalizujemy się również w dietach na przytycie, oczyszczających organizm, regulujących pracę przewodu pokarmowego, wspomagających pracę wątroby, wzmacniających naczynia krwionośne/przeciwżylakowe, czy też włosy, skórę i paznokcie lub cały organizm. Skuteczność naszych kuracji opieramy na trzech filarach: prostej, ale pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diecie, naturalnych suplementach diety i cotygodniowych wizytach u dietetyka, który razem z Tobą będzie śledzić Twoje postępy.

Każdy, kto zastanawia się, czy w ogóle potrzebuje porady dietetyka, może skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Dietetyk Naturhouse w Rybniku sprawdzi jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie, określi, ile wody metabolicznej zatrzymuje się w nim, a ponadto dokona oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych podczas wywiadu dietetyczno-medycznego. Dzięki profesjonalnej analizie Twojej sylwetki przestaniesz się domyślać, a zaczniesz... wiedzieć i iść we właściwym kierunku.

Zapisz się na konsultację i spotkaj się z naszym dietetykiem w dogodnym dla Ciebie terminie.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Rybnik

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.