bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Dąbrowa Górnicza

Jeśli od jakiegoś czasu nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, to być może wiele razy rozważałeś już rozpoczęcie diety odchudzającej lub kuracji oczyszczającej organizm. Problem polega jednak na tym, że przedzierając się przez gąszcz informacji na temat odchudzania, jakie można znaleźć w Internecie, łatwo natknąć się na – delikatnie mówiąc – fałszywe dane. Udaj się więc po pomoc do specjalistów z prawdziwego zdarzenia w poradni dietetycznej Naturhouse! Obecnie Dąbrowa Górnicza również posiada jedną z naszych placówek – otrzymasz tam wsparcie dietetyka w zakresie redukcji wagi, doboru najlepszych suplementów oraz dowiesz się, co zrobić, aby wypracowaną szczupłą sylwetkę „zatrzymać” na dłużej. Nasze diety są różnorodne, smaczne oraz niezwykle proste!

Wszelkie decyzje związane ze zdrowiem powinny być podejmowane w sposób przemyślany. Dlatego też, zanim postanowisz skorzystać z usług Naturhouse, przyjdź do nas na bezpłatną konsultację dietetyczną – nasz specjalista odpowie na Twoje pytania oraz określi, czy rzeczywiście potrzebujesz pomocy w zakresie doboru odpowiedniej diety.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.