bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Warszawa

Zastanawiasz się, jaka poradnia dietetyczna w Warszawie jest najlepsza? Szukasz specjalisty, który podpowie Ci, co robić, aby odchudzanie było jednocześnie skutecznie i bezpieczne? Odpowiedzi na każde z tych pytań przynosi jedno słowo: Naturhouse. Centrum Dietetyczne Naturhouse to miejsce, gdzie pracują najlepsi dietetycy, dla których zdrowe i efektywne odchudzanie nie kryje żadnych tajemnic. W samej stolicy znajduje się 15 placówek Naturhouse, dlatego jeśli wiesz, że Twoja poradnia dietetyczna w Warszawie ma być w dogodnej lokalizacji, Naturhouse spełni również to kryterium.

Dieta z Naturhouse to nie droga przez mękę, ale sprawdzona metoda na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Podstawa to: prosta dieta, naturalna suplementacja i opieka dietetyka, który co tydzień analizuje z Tobą, jak przebiega Twoje odchudzanie.

Wybierz jedną z placówek Naturhouse w Warszawie i zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Centrum Dietetyczne Naturhouse to nie tylko sposób na odchudzanie – oferujemy również diety wzmacniające i oczyszczające organizm, diety na przytycie i antycellulitowe, regulujące pracę wątroby, układu pokarmowego, diety wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe i wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, a także hamujące zwiększony apetyt na słodycze. W samej stolicy znajduje się prawie 20 placówek Naturhouse, dlatego jeśli wiesz, że Twoja poradnia dietetyczna w Warszawie ma być w dogodnej lokalizacji, Naturhouse spełni również to kryterium.


 

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.