bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Płońsk

Każda zmiana w życiu zaczyna się od podjęcia odpowiedniej decyzji - jeśli więc Twoim marzeniem jest posiadanie szczupłej, zdrowej sylwetki, to nie przekładaj tego “na jutro”, lecz.... zdecyduj się na konkretne działanie! Specjaliści z poradni dietetycznej Naturhouse pomogą Ci skutecznie pozbyć się nadwagi, cellulitu lub problemów ze skórą, włosami i paznokciami. Nasz dietetyk nie tylko powie Ci, co powinieneś zrobić, aby schudnąć, ale też dobierze odpowiednie suplementy diety oraz przeprowadzi przez proces stabilizacji wagi. Wybierając odchudzanie z Naturhouse, masz pewność, że dieta będzie bezpieczna dla Twojego organizmu oraz naprawdę skuteczna.

Płońsk jest jednym z miast, w których Naturhouse posiada swoją placówkę - nie musisz więc nigdzie wyjeżdżać, aby zyskać zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli więc jesteś ciekaw, jak pracujemy i chciałbyś dowiedzieć się, co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić - przyjdź do naszej poradni na bezpłatną konsultację dietetyczną. Kiedy już poznasz Naturhouse, będziesz mógł zdecydować, czy pozwolisz nam towarzyszyć sobie w procesie przemiany!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Płońsk

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.