bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Rzeszów

Dobra dieta to taka, która jest odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa. Dotyczy to zarówno diet dla osób, które interesuje odchudzanie, jak i tych, które chcą przytyć lub poprawić swoją kondycję. Ale skąd wiedzieć, jaka dieta będzie spełniać Twoje potrzeby, a jednocześnie pozwoli na uzyskanie wymarzonej sylwetki i wpłynie korzystnie na stan zdrowia? Odpowiedzi na to pytanie nie musisz szukać samotnie – pomoże Ci dietetyk z Naturhouse. Wiemy, że skuteczne odchudzanie to nie tylko efektowna utrata kilogramów, ale również odpowiedzialność za stabilizację wagi. 

Każda placówka Naturhouse opiera swój sukces na trzech filarach: właściwej diecie, naturalnej suplementacji i opiece dietetyka, z którym kontrolujesz swoje postępy w trakcie cotygodniowych wizyt.

Zapisz się na pierwszą bezpłatną konsultację w Naturhouse, porozmawiaj z dietetykiem i przekonaj się, że najlepsza poradnia dietetyczna w Rzeszowie należy do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

W ramach bezpłatnej konsultacji poznasz zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie i dowiesz się, ile wody metabolicznej zatrzymuje się w nim. Ponadto, nasz dietetyk zważy Cię i zmierzy, co pozwoli wyznaczyć Twój współczynnik BMI, a w trakcie wywiadu dietetyczno-medycznego oceni Twoje aktualne nawyki żywieniowe względem prowadzonego stylu życia, trybu pracy i stanu zdrowia.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.