bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Gdańsk

Mieszkasz nad morzem, więc trudno uciec od propozycji letniego wypoczynku na plaży. A skoro plaża, to i więcej odsłoniętego ciała. Jeśli Twoja sylwetka sprawia, że na zaproszenia reagujesz odmową, pora to zmienić! Poradnia dietetyczna w Gdańsku może okazać się najlepszym sposobem na uzyskanie wymarzonej figury. A jeśli ta poradnia dietetyczna będzie jedną z placówek Naturhouse, to Twój sukces jest już w zasięgu ręki – wystarczy, że po niego sięgniesz.

Dietetyk z Naturhouse pomoże ustalić na czym polega problem i jaką kurację wybrać. Naszym klientom oferujemy nie tylko “klasyczne” diety odchudzające, ale także - kiedy zachodzi taka potrzeba - na przytycie, diety antycellulitowe, poprawiające wygląd włosów, skóry oraz paznokci, oczyszczające organizm, pomagające ograniczyć nadmierny apetyt na słodycze, redukujące tkankę tłuszczową u osób aktywnych fizycznie, regulujące pracę przewodu pokarmowego oraz wspomagające pracę wątroby.

Wszystkie nasze kuracje opieramy o trzy filary: zbilansowana dieta, suplementacja, opieka dietetyka. Udając się do nas na pierwszą wizytę, postaraj się mieć ze sobą aktualne wyniki badań oraz kartkę z wypisanymi dolegliwościami i chorobami, jeśli takowe są obecne w Twoim życiu. Znając nie tylko Twoje oczekiwania, ale także wiedząc, jaki jest Twój aktualny stan zdrowia, będziemy w stanie najlepiej Ci pomóc.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Przed udaniem się na pierwsze spotkanie z dietetykiem powstrzymaj się również od jedzenia (przez co najmniej dwie godziny), aktywności fizycznej oraz picia dużych ilości wody - dzięki temu wyniki pomiarów, które wykona nasz specjalista, będą niezafałszowane, co pozwoli opracować skuteczny plan działania na najbliższe tygodnie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię odchudzanie rozumiane jako redukcja tkanki tłuszczowej lub redukcja obwodów dolnych partii ciała, czy może chcesz przytyć lub wzmocnić włosy, skórę i paznokcie – z Naturhouse w Gdańsku możesz osiągnąć swój cel równie skutecznie, co bezpiecznie.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zmianie stylu życia nie zawsze jest łatwa, oferujemy Ci pierwszą konsultację z dietetykiem zupełnie za darmo! Dzięki temu będziesz mógł nas lepiej poznać i przekonać się, że naprawdę zależy nam na Twoim zdrowiu i szczęściu.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.