bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Kraków

Mieszkasz w Krakowie i chcesz zadbać o swoje zdrowie, dbając o swoją dietę? Doskonale! Z Centrum Dietetyczne Naturhouse w Krakowie możesz osiągnąć swój cel w bezpieczny i sprawdzony sposób. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi odchudzanie, czy interesuje Cię dieta, która pozwoli Ci wyjść z niedowagi, nasz dietetyk w Krakowie jest do Twojej dyspozycji. W placówkach Naturhouse oferujemy diety wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, antycellulitowe, wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, wzmacniające i oczyszczające organizm. Ale to nie wszystko – z nami możesz przejść na dietę, która wspomaga regulację pracy przewodu pokarmowego, wspomaga wątrobę czy też poskromi zwiększony apetyt na słodycze.

Kluczem do sukcesu są trzy filary: właściwa dieta, suplementacja oparta o naturalne składniki i stała opieka dietetyka, z którym kontrolujesz efekty podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych.

Naturhouse to nie jedna poradnia dietetyczna w Krakowie, ale kilka placówek, w różnych dzielnicach miasta, co zapewnia Ci wygodny dojazd. Aby skorzystać z konsultacji, wystarczy zapisać się na wizytę, choćby korzystając z tej strony. Nie zwlekaj – już dziś zacznij dbać o swoje zdrowie z Naturhouse!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

W trakcie pierwszej wizyty nasz dietetyk sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, zważy Cię i zmierzy, a także określi współczynnik BMI. Ponadto, przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny aktualnych nawyków żywieniowych, Twojego stylu życia i trybu pracy, jak również przebytych chorób i dolegliwości, przyjmowanych leków, a nawet gustów kulinarnych. Dzięki temu wreszcie dowiesz się więcej o swoim ciele. Nie zwlekaj – już dziś zacznij dbać o swoje zdrowie z Naturhouse!

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.