bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Gliwice

Mieszkasz w Gliwicach i marzysz, aby w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość – w Twoim mieście jest Naturhouse. Nasze poradnie dietetyczne to miejsca, gdzie dietetycy pomogą Ci lepiej poznać swoje ciało. Podczas bezpłatnej konsultacji sprawdzisz zawartość tkanki tłuszczowej i ilość płynów metabolicznych w Twoim organizmie, a nasz dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad zdrowotno-żywieniowy. Ale to nie wszystko! W placówkach należących do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse, możesz uzyskać plan żywieniowy wraz naturalnymi suplementami diety, a dzięki cotygodniowym wizytom, Ty i Twój dietetyk będziecie na bieżąco kontrolować postępy, jakie przynosi dieta.

Placówki Naturhouse w Gliwicach są otwarte dla wszystkich, którzy troszczą się o swoją sylwetkę, czują potrzebę zmian w diecie lub szukają dobrego dietetyka dla kogoś bliskiego. Umów się już dziś!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Poradnia dietetyczna to miejsce przeznaczone nie tylko dla osób, które interesuje odchudzanie. Sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse oferuje również sprawdzone diety na przytycie, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała i tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, antycellulitowe, hamujące zwiększony apetyt na słodycze, jak również wspomagające pracę wątroby, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe lub też włosy, skórę i paznokcie. Ponadto, z Naturhouse możesz przejść przez diety oczyszczające i wzmacniające organizm. Wszystko po to, aby poczuć się dobrze we własnym ciele. Zapisz się na bezpłatną konsultację i przekonaj się, że z Naturhouse Twoje życie stanie się lepsze.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.