bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Częstochowa

Utrzymanie właściwej masy ciała to nie tylko kwestia dobrego wyglądu, ale przede wszystkim pełni zdrowia. Niemal każdy wie o zagrożeniach wynikających z nadwagi. Niestety, problem niedowagi bywa niesłusznie bagatelizowany. Ale nie przez Naturhouse. Każda poradnia dietetyczna, która należy do naszej sieci, oferuje kompleksowe wsparcie w takich kwestiach jak odchudzanie, kontrolowane tycie, wzmacnianie organizmu czy też jego oczyszczanie. Ponadto, Naturhouse oferuje sprawdzone diety antycellulitowe, wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących, prowadzące do zmniejszenia obwodów dolnych partii ciała czy też hamujące zwiększony apetyt na słodycze, regulujące pracę przewodu pokarmowego, wspomagające pracę wątroby, wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, a także naczynia krwionośne/przeciwżylakowe i wiele innych diet.  

Dietetycy z Częstochowy, którzy przyjmują w placówkach Naturhouse, pomogą Ci lepiej poznać Twoje ciało, dzięki sprawdzeniu poziomu wody metabolicznej i zawartości tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie i wyznaczeniu współczynnika BMI. W dalszej części spotkania przeprowadzą z Tobą wywiad dietetyczno-medyczny, zapytają Cię o aktualne nawyki żywieniowe, tryb życia i pracy, problemy zdrowotne, a także o Twoje oczekiwania względem przyszłych zmian. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie diety z Naturhouse, nasz dietetyk dobierze właściwy plan żywieniowy, naturalne suplementy i zachęci do cotygodniowych wizyt, które pomogą śledzić efekty kuracji. Dieta z Naturhouse to nie droga przez mękę, ale przygoda. Zacznij ją już dziś i umów się na wizytę u naszego dietetyka w Częstochowie.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.