bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Lublin

Jeśli obawiasz się, że nie istnieje sprawdzona poradnia dietetyczna w Lublinie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Centrum Dietetyczne Naturhouse posiada dwie placówki w tym mieście, a zdrowa dieta nie kryje dla nas żadnych tajemnic. Niezależnie od tego, czy martwi Cię niedowaga, czy chcesz podjąć skuteczne odchudzanie, lub po prostu chcesz, aby Twoja dieta była zdrowsza – nasz dietetyk w Lublinie służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Pierwsza konsultacja z dietetykiem jest bezpłatna!

Naturhouse w Lublinie to nie zwykła poradnia dietetyczna. To nasza silna reprezentacja, która realizuje bezpieczny i sprawdzony program. Jego podstawą jest: opieka dietetyka, zbilansowana dieta i naturalna suplementacja. Nasza poradnia dietetyczna w Lublinie stoi przed Tobą otworem, a razem z nią Twoje lepsze samopoczucie i zdrowie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, już dziś zapisz się na wizytę.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Kuracja w Centrum Dietetycznym Naturhouse obejmuje trzy obszary: po pierwsze, każdy klient jest otoczony wsparciem i opieką dietetyka, który już na samym początku analizuje jego dotychczasowy styl odżywiania i wyniki badań laboratoryjnych. Po drugie, specjalista dobiera dla nas indywidualny plan żywieniowy. Po trzecie, dietetyk pomaga nam dobrać odpowiednie suplementy diety, powstałe na bazie naturalnych wyciągów z warzyw, owoców oraz ziół. Przy układaniu planu żywieniowego, bierzemy pod uwagę przebyte choroby, dokonujemy odpowiednich pomiarów, a także zwracamy uwagę na preferencje żywieniowe danej osoby - zbilansowana dieta powinna przecież być również smaczna!

W Naturhouse możemy przygotować dla Ciebie dietę nie tylko odchudzającą czy na przytycie, ale także antycellulitową, pomagającą pokonać nadmierny apetyt na słodycze, wzmacniającą naczynia krwionośne, wspomagającą pracę wątroby, oczyszczającą organizm, poprawiającą wygląd włosów, skóry czy paznokci lub dietę dla osób ćwiczących. Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl życia i jakich zmian pragniesz - znajdziemy najlepszy sposób, aby Ci pomóc.

Aby pierwsza wizyta była jak najbardziej owocna, warto zabrać na nią aktualne wyniki badań oraz wypisać sobie na kartce nazwy wszystkich przyjmowanych aktualnie leków lub suplementów diety. Na dwie godziny przed wizytą nie powinno się jeść ani pić dużych ilości wody. Również aktywność fizyczna powinna być przełożona na czas po wizycie - dzięki temu badanie składu ciała da najbardziej adekwatny wynik.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.