bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Jelenia Góra

Niezależnie od tego, ile mamy lat i czym zajmujemy się w życiu, wszyscy marzymy o zdrowiu, dobrym samopoczuciu i zgrabnej sylwetce. Jak zaś powszechnie wiadomo, sprawy te są ściśle związane z tym, co jemy. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie zawsze łatwo jest wytrwać w postanowieniu o zdrowym odżywianiu – na szczęście jednak jest ktoś, to może Ci w tym pomóc!  Jelenia Góra już w 2010 roku dołączyła do miast, w których znajdziesz jedną z poradni dietetycznych Naturhouse. Pracujący u nas dietetycy pomogą Ci opracować plan skutecznego odchudzania, którego podstawą jest odpowiednio zbilansowana dieta. Efekty będą widoczne dla Ciebie, Twojego otoczenia, a przede wszystkim – trwałe. Dobierzemy też dla Ciebie najlepsze, naturalne suplementy diety, które wzmocnią Twój organizm i pozytywnie wpłyną na Twój wygląd.

Naturhouse przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów z Jeleniej Góry – jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności, a także upewnić się, czy w ogóle potrzebujesz porady dietetyka, możesz zgłosić się do nas na zupełnie darmową konsultację dietetyczną! Nie musisz dłużej pytać bliskich „jak wyglądam?” – nasi specjaliści podpowiedzą Ci, czy powinieneś zmienić coś w swoim życiu!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.