bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Ustroń

Aby odchudzanie było efektywne, musi być starannie zaplanowane - dobrze więc, aby dietę osobie pragnącej zgubić zbędne kilogramy ułożył specjalista. W poradni dietetycznej Naturhouse pracują najlepsi dietetycy, którzy od lat pomagają ludziom skutecznie schudnąć, przybrać na wadze, pozbyć się cellulitu lub po prostu wzmocnić organizm. Dobierając klientom plany żywieniowe, bierzemy pod uwagę ich preferencje, aktywność fizyczną, a także przebyte choroby, dzięki czemu uzyskanie wymarzonej sylwetki staje się naprawdę możliwe! Ponieważ wiemy, że nikt nie lubi czekać na efekty zbyt długo, pomagamy także w wyborze odpowiedniej suplementacji, natomiast po zakończonej pierwszej fazie odchudzania, przeprowadzamy naszych klientów przez niezwykle ważny proces stabilizacji wagi. 

Aby wcielić w życie swoje postanowienie o zmianie, nie musisz opuszczać miasta - Ustroń także posiada jedną z naszych placówek. Ponieważ chcemy, abyś decyzję o diecie podjął świadomie - zapraszamy Cię do nas na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Ustroń

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.