bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Mielec

Jaki jest najlepszy czas, by zmienić coś w swoim życiu? Otóż ten moment przypada właśnie… teraz! Jeżeli więc planujesz odchudzanie, przybranie na wadze lub po prostu zmianę diety na zdrowszą – nie odkładaj tego na później. Zamiast żyć marzeniami, postaraj się je spełnić – w tym celu udaj się do poradni dietetycznej Naturhouse, gdzie otrzymasz od dietetyka profesjonalną pomoc i wsparcie w zakresie ułożenia odpowiedniej diety, doboru suplementacji oraz zapobiegania efektowi jo-jo po zakończonej kuracji odchudzającej. Mielec również posiada jedną z naszych placówek – nie musisz więc nigdzie wyjeżdżać, aby zyskać zdrowie i dobre samopoczucie!

Ponieważ rozumiemy, że trudno jest zaufać komuś, kogo nie zna się osobiście – zwłaszcza w kwestii zdrowia – przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Teraz możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacjiz dietetykiem w poradni Naturhouse! Podczas spotkania dowiesz się, jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować, a także będziesz mógł zadać wszystkie pytania, jakie Cię nurtują.

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Mielec

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.