bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Grudziądz

Marzysz o zrzuceniu oponki z brzucha? Twoja cera jest szara i ziemista, bo od wielu miesięcy odżywiasz się głównie chipsami i zupkami chińskimi? Chciałbyś w swoim życiu przeprowadzić prawdziwą rewolucję żywieniową? Super! Pozwól, że pomogą Ci w tym najlepsi. Grudziądz już od 2012 roku może poszczycić się posiadaniem jednej z poradni dietetycznych Naturhouse. W naszych placówkach dietetycy pomogli już tysiącom osób w skutecznym odchudzaniu, przybieraniu na wadze lub po prostu wyeliminowaniu popełnianych błędów żywieniowych. Nasze diety są zróżnicowane, idealnie dopasowane do potrzeb klienta i przede wszystkim – piorunująco skuteczne!

Nie musisz kupować „kota w worku” – Twoje zdrowie jest zbyt cenne. Jeśli masz wątpliwości, przyjdź do dietetyka Naturhouse w Grudziądzu na darmową konsultację dietetyczną. Wspólnie ze specjalistą ustalimy, czy w ogóle potrzebujesz pomocy, a jeśli tak, to co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić. Będziesz mógł zadać wszystkie nurtujące Cię pytania oraz poznać nas na tyle dobrze, by stwierdzić, że… po prostu warto nam zaufać!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Grudziądz

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.