bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Olsztyn

Twój współczynnik BMI alarmuje o nadwadze lub otyłości? A może wręcz przeciwnie – wskazuje na problemy z niedowagą? Na szczęście w Olsztynie działa Naturhouse. Podczas bezpłatnej konsultacji możesz lepiej poznać skład swojego ciała: nasz dietetyk sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i ilość wody metabolicznej w Twoim organizmie, a ponadto zważy Cię i zmierzy. Decydując się na wizytę i podjęcie kuracji, możesz skorzystać z diety na odchudzanie, redukcję obwodów dolnych partii ciała lub tkanki tłuszczowej, antycellulitowej, hamującej zwiększony apetyt na słodycze, jak również diety na przytycie, oczyszczającej lub wzmacniającej organizm. Naturhouse oferuje również diety regulujące pracę przewodu pokarmowego, wspomagające pracę wątroby, wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe czy też włosy, skórę i paznokcie, i wiele innych diet.

W Naturhouse nasze działania opieramy na niezmiennym od lat fundamencie. Odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa dieta, naturalna suplementacja i cotygodniowe konsultacje z dietetykiem to nasz sprawdzony sposób na uzyskanie właściwej masy ciała, a dzięki niej na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.

Poradnia dietetyczna w Olsztynie, która należy do sieci Centrów Dietetycznych Naturhouse, to Twój sposób na skuteczne i bezpieczne odchudzanie. Przekonaj się już dziś i zapisz na wizytę! Warto pamiętać, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna, a nasza strona internetowa umożliwia Ci zapis w wybranej lokalizacji i dogodnym terminie. Nasi dietetycy czekają na Ciebie!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.