bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Dietetyk Naturhouse Olkusz

Odchudzanie, pozbywanie się cellulitu czy przybieranie na wadze, jeśli ma być skuteczne i bezpieczne, musi być procesem rozłożonym w czasie – jeśli jednak „prowadzą nas” specjaliści, to może to być proces bardzo przyjemny! Jeżeli zatem do tej pory odkładałeś rozpoczęcie diety, ponieważ obawiałeś się, że będzie ciężko - nadszedł czas, aby zmienić nastawienie. Dietetycy z Naturhouse opracują dla Ciebie indywidualną dietę, pomogą dobrać odpowiednie suplementy oraz dadzą wskazówki, dzięki którym ustabilizujesz wagę na odpowiednim poziomie. Nasza poradnia dietetyczna zdobyła zaufanie wielu ludzi z całego Olkuszu – Ty także możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Decyzja o rozpoczęciu diety będzie miała wpływ na wiele aspektów Twojego życia – wiemy zatem, że powinna być podjęta na spokojnie. Aby móc świadomie zdecydować, czy chcesz z nami pracować, przyjdź naszej placówki, aby poznać nas osobiście. Teraz pierwsza konsultacja dietetyczna jest zupełnie darmowa, zatem nie zwlekaj i po prostu pozwól nam się ugościć!

Znajdź placówkę

Dietetycy Naturhouse - lista placówek ZWIŃ ROZWIŃ

Sortuj wg
Centrum dietetyczne

Naturhouse Olkusz

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.