bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Kuracja

Antycellulitowa

Skórka pomarańczowa jest problemem, który dotyka coraz więcej kobiet – i to niemal w każdym wieku. Choć sama w sobie nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia, to jednak wskazuje na to, że nasz organizm nie działa najlepiej i jest poważnym defektem kosmetycznym. Jego występowanie związane jest najczęściej z nieprawidłowym odżywianiem oraz niewłaściwą pielęgnacją skóry.

Na szczęście dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie , cellulitu można się skutecznie pozbyć! Trzeba z nim walczyć za pomocą żywienia, które pobudzi przemianę materii, oczyści ciało z toksyn i usunie nadmiar trujących substancji. Takie żywienie zapewnia kilkutygodniowa kuracja skomponowana przez dietetyka Naturhouse.

Kuracja antycellulitowa jest dedykowana kobietom, które bezskutecznie walczą z pomarańczową skórką i są już zmęczone problemami wynikającymi z nadmiaru wody metabolicznej w ich organizmie. Wprowadzenie do diety produktów wykazujących działanie drenujące oraz pobudzających redukcją komórek tłuszczowych, w połączeniu z prawidłowym nawodnieniem organizmu i suplementacją jest najlepszym, a zarazem najpewniejszym rozwiązaniem.

Dzięki zastosowaniu kuracji możesz zredukować obwody w dolnych partiach, zmniejszyć masę ciała i wysmuklić sylwetkę. Zaobserwujesz, że skóra stanie się jędrna, elastyczna i gładsza, a cellulit zniknie na dobre! Poprawi się też funkcjonowanie Twojego układu pokarmowego i odzyskasz naturalny wigor.

Doskonałym uzupełnieniem kuracji antycellulitowej jest żel lipoaktywny oraz krem Slimbel Reductor Noc - koniecznie je wypróbuj!

Kuracja antycelulitowa opiera się na prawidłowych zasadach zdrowego żywienia oraz suplementacji. Po ukończeniu kuracji należy dbać o prawidłowe żywienie i odpowiednie nawodnienie organizmu, by utrzymać uzyskane w trakcie kuracji efekty. Ta kuracja może stanowić również bardzo dobrze przygotowanie do właściwego procesu odchudzania.

Dopytaj o kurację w punkcie!

Kup w najbliższej placówce Szukaj placówki

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.