bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Kuracja

Dla aktywnych/sportowców

W zdrowym ciele zdrowy duch! O zaletach aktywności fizycznej nie trzeba nikogo przekonywać. Odpowiednio dobrane ćwiczenia poprawiają wygląd i samopoczucie, zmniejszają ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia, wzmacniają układ kostny, zmniejszają podatność na infekcje, poprawiają pamięć i koncentrację, a także dodają energii.

Pamiętajmy jednak, że po wprowadzeniu aktywności fizycznej zmianie powinna ulec zarówno kaloryczność naszej diety, jak i zawartość w niej poszczególnych składników odżywczych. Podczas budowy masy mięśniowej kluczowe jest odżywianie, polegające na zapewnieniu optymalnych ilości wszystkich niezbędnych składników. Ważne są zarówno posiłki spożywane przed treningiem, jak również odpowiednia regeneracja oraz właściwe odżywienie organizmu po wysiłku fizycznym. Tylko wtedy budowa masy mięśniowej będzie przebiegała prawidłowo. Istotną rolę pełni też odpowiednio dobrana suplementacja, która pozwoli wzbogacić dietę w niezbędne do budowy masy mięśniowej składniki.

Jeśli wprowadziłaś do diety aktywność fizyczną i masz problem z zaplanowaniem idealnej dla siebie diety, oddaj się w ręce specjalisty. Dietetyk Naturhouse zaproponuje odpowiednią kaloryczność diety, zaplanuje posiłki przedtreningowe oraz doradzi, co zjeść po treningu aby organizm jak najszybciej zregenerował się i był gotowy do kolejnego wysiłku. Dietetyk pomoże również w doborze suplementacji, proponując produkty zawierające składniki o udowodnionych naukowo właściwościach, takich jak L-karnityna, koenzym Q10, cholina, niezbędne aminokwasy oraz witaminy i minerały. 

Dopytaj o kurację w punkcie!

Kup w najbliższej placówce Szukaj placówki

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.