bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Kuracja

Wzmacniająca wątrobę

Wątroba to jeden z najbardziej obciążonych narządów w organizmie człowieka - to ona odpowiada za syntezę, metabolizm, magazynowanie rożnych związków, a także za filtrowanie krwi. Pełniąc kilka funkcji jednocześnie wątroba jest narażana na „przeciążenie”. Jeśli dodatkowo prowadzimy mocno niehigieniczny tryb życia to łatwo o jej uszkodzenie.

Ciężkie, niezdrowe posiłki, alkohol, papierosy, leki – to wszystko powoduje, że wątroba przestaje w funkcjonować prawidłowo. Jeśli po spożyciu posiłków bogatych w węglowodanach złożone, błonnik czy większą ilość białka pojawiają się wzdęcia, smażone potrawy powodują nieprzyjemne dolegliwości, a wątroba wydaje się być powiększona, to sygnał, że potrzebuje oczyszczenia i regeneracji.

Jak wzmocnić i oczyścić wątrobę?

Dobrze zbilansowana dieta, błonnik w postaci śluzów roślinnych, ekstrakt z karczocha czy też aminokwasy doskonale wpływają na kondycję wątroby. Poszczególne składniki diety wspomagają regenerację komórek, zwiększają przepływ krwi, obniżają poziom cholesterolu, a przy tym pozytywnie wpływają na trawienie. Dodatkowo stymulują przepływ żółci, co sprzyja procesowi detoksykacji organizmu.

Kuracja oczyszczająca wątrobę powinna trwać co najmniej 6 tygodni. W tym czasie wątroba się zregeneruje, ustąpią jej bóle, wzdęcia, uczucie ciężkości. Poczujesz się pełen energii, a skóra będzie odpowiednio nawilżona i wygładzona. Dodatkowo taka kuracja pozwoli Ci utrzymać prawidłową masę ciała.

Dopytaj o kurację w punkcie!

Kup w najbliższej placówce Szukaj placówki

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.