bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Kuracja

Oczyszczająca organizm

Szybkie tempo życia, wszechobecny stres – dzisiaj to norma. Wszyscy to znamy. W biegu zjadamy posiłki popijając je kolejną kawą, a humor poprawiamy sobie słodyczami. Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, oddychamy zatrutym powietrzem. Przyjmujemy wiele leków. Po pewnym czasie zauważamy, ze nasz organizm się buntuje. Pierwszą oznaką jest przewlekłe zmęczenie oraz problemy ze snem. Stres wieczorem nie pozwala zasnąć, przez co rano nie możemy wstać z łóżka. Jesteśmy wciąż zmęczeni, mamy problemy z koncentracją. Zauważamy, że nasza cera staje się szara, a włosy są łamliwe i wypadają. Skóra traci elastyczność, pojawiają się wypryski.

Jeśli czujesz, że ten opis dotyczy również Ciebie, może czas postawić na oczyszczanie?

Organizm człowieka jest przystosowany do usuwania związków, które rozpoznaje jako szkodliwe. Niestety, im większe jest ich stężenie, tym większe obciążenie narządów odpowiedzialnych za oczyszczenie organizmu (m.in. nerek, wątroby, układu trawiennego, skóry, płuc), co podnosi ryzyko wystąpienia wielu chorób oraz zaburzeń przemiany materii. A od tego już tylko krok do nadwagi i otyłości.

Na czynniki środowiskowe nie mamy wpływu, ale świadomy wybór produktów, z których korzystamy na co dzień i odpowiednia dieta sprawiają, że naturalne mechanizmy oczyszczania organizmu z toksyn będą mogły efektywnie przebiegać. Pamiętaj, że oczyszczanie to nie to samo, co głodówka.

Jeśli uważasz, że brakuje Ci odpowiedniej wiedzy nie martw się – nie jesteś sama! Skorzystaj ze wsparcia specjalistów Naturhouse. Nasz dietetyk nie tylko wytłumaczy Ci jak oczyścić organizm, ale również wskaże najlepsze dla Ciebie produkty oraz naturalne suplementy diety, które ułatwią skuteczne, a zarazem bezpieczne oczyszczenie organizmu z toksyn.

Dopytaj o kurację w punkcie!

Kup w najbliższej placówce Szukaj placówki

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.