bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Anna
22 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją92 kg
 • waga po kuracji70 kg
 • czas trwania kuracji9 miesięcy
 • wiek66
 • wzrost-cm

Schudła 22 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

92 kg

Po

70 kg

Historia metamorfozy

Teraz żyje mi się zdecydowanie łatwiej i przyjemniej

Nigdy nie jest za późno na zmianę stylu życia. Zawsze warto zrobić coś dobrego dla siebie. I to niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę samopoczucia, wyglądu czy zdrowia. Każdy powód jest wystarczająco dobry, by życie stało się lepsze.

Anna rozpoczęła dietę w tajemnicy przed rodziną. Córkom przyznała się dopiero, jak udało jej się zgubić pierwsze osiem kilogramów. – Chciałam coś w sobie zmienić. Nie mogłam na siebie patrzeć, a poza tym wiedziałam, że jak schudnę, to łatwiej będzie mi sobie poradzić z cukrzycą – opowiada nasza bohaterka.

Anna nie przytyła z dnia na dzień. W młodości była szczupła i bardzo wysportowana. Pierwsze nadprogramowe kilogramy pojawiły się wraz z ciążą, kiedy to przytyła 25 kilogramów. Zanim udało jej się wrócić do dawnej formy, to znów przybrała na wadze w czasie drugiej ciąży. Piętnaście lat temu wskutek nadwagi zachorowała na cukrzycę. Najpierw sama próbowała sobie poradzić z odchudzaniem, wybrała się nawet na wczasy odchudzające, ale po powrocie z turnusu waga stanęła w miejscu. Zrozumiała, że potrzebuje kogoś, kto by nią pokierował. I wtedy właśnie znalazła w internecie Naturhouse w oddalonym o pięć kilometrów od jej domu Gryfinie. Już po pierwszej wizycie okazało się, że podwyższony poziom glukozy to nie jedyny problem zdrowotny Anny, cholesterol również przekroczył normę. – Na początku nie było łatwo, najtrudniej było mi zrezygnować ze słodyczy, ale jeśli już coś sobie postanowię, to jestem konsekwentna. Dziś bez problemu stosuję się do wszystkich zaleceń pani dietetyk. W trakcie kuracji ani razu nie pozwoliłam sobie na żadne, nawet drobne, odstępstwo.

Oprócz słodyczy Anna zrezygnowała z panierek, sosów, ziemniaków i pieczywa. Z nowych odkryć kulinarnych najbardziej smakują jej naleśniki z mąki gryczanej.

Po zakończonej kilka miesięcy temu kuracji poprawiło się nie tylko zdrowie Anny (częściowo odstawiła lekarstwa, które dotąd zażywała), ale także humor i samopoczucie. Chętniej spotyka się ze znajomymi i jak sama przyznaje, życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze we wszystkich dziedzinach.

– Bardzo miło jest zobaczyć podziw w oczach bliskich i usłyszeć od wnuków: „Babciu, jak ty ładnie wyglądasz!”. Bezcenne – uśmiecha się z dumą Anna.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.