bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Marek
30 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją123 kg
 • waga po kuracji93 kg
 • czas trwania kuracji8 miesięcy
 • wiek58 lat
 • wzrost188cm

Schudł 30 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

123 kg

Po

93 kg

Historia metamorfozy

Każdy musi znaleźć jakiś powód do odchudzania. W przypadku pana Marka były to kolejne spodnie, w których nie mógł się dopiąć. w zmierzeniu się z problemem Pomogły mu determinacja, duże zaangażowanie i wiara w sukces. Cel był nadrzędny – lepsze zdrowie, poprawa kondycji i bycie atrakcyjnym dla żony.

Decyzja o konieczności schudnięcia podjęta przez pana Marka zapadła w ciągu 5 minut. – Byliśmy z żoną na spacerze. Nagle powiedziała: „Słuchaj, albo się odchudzasz, albo musimy ci kupić kolejną parę spodni, bo w tych się już nie mieścisz”. Przyznałem jej rację i od razu zgodziłem się na kurację – wspomina Pan Marek. Sam również czuł, że problem zaszedł za daleko. Sznurował buty na bezdechu, bo nie mógł złapać tchu, wchodząc po schodach czuł się jeszcze gorzej. Widząc odbicie w łazienkowym dużym lustrze – wstydził się swojego wyglądu. Przy ogromnym wsparciu ze strony żony zmierzył się z wyzwaniem. Choć początkowo stosując dietę, odczuwał głód i brak węglowodanów, nie wspomina tego czasu źle. – Szybko się przyzwyczaiłem i zaakceptowałem nowe zasady. Odstawiłem pieczywo i makarony. Najtrudniejsze było jednak chyba pogodzenie czasu jedzenia posiłków z moim trybem życia, pracą. Ale udało się – dodaje Pan Marek.

 

W trakcie ośmiomiesięcznej kuracji był bardzo zdyscyplinowany, zależało mu na osiągnięciu celu. W jego zdobyciu pomogło mu na pewno wsparcie, jakie otrzymał ze strony żony i jej rodziców, którzy bardzo mu kibicowali. Choć początkowo miał problemy z aktywnością fizyczną – było mu ciężko i trochę wstyd pokazać się publicznie – starał się ćwiczyć w domu. Potem, gdy kilogramy systematycznie spadały chodził razem z żoną na basen i siłownię.

Dziś pan Marek zamiast produktów mącznych spożywa przede wszystkim warzywa. Posiłki na podstawie przepisów Naturhouse do tego stopnia mu zasmakowały, że stale pojawiają się w jego kuchni. Pilnuje się, pamięta o piciu wody przed posiłkiem, wie, jak należy postępować. Poza tym, że schudł i lepiej się czuje, pan Marek osiągnął jeszcze jeden cel – podoba się żonie. – Źle się czułem, te kilogramy absolutnie nie dodawały mi uroku. Byłem ociężały i zdaję sobie sprawę, że mało atrakcyjny. Chciałem i musiałem w końcu to zmienić – dodaje.

Pan Marek nie spodziewał się, że w ciągu niecałego roku uda mu się schudnąć 30 kg. W swoim nowym ciele czuje się doskonale. Dopiero teraz widzi, ile błędów żywieniowych wcześniej popełniał. Nie zamierza powrócić do poprzedniego wcielenia.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.