bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Joanna
26 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją119 kg
 • waga po kuracji93 kg
 • czas trwania kuracji6 miesięcy
 • wiek34 lata
 • wzrost-cm

Schudł 26 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

119 kg

Po

93 kg

Historia metamorfozy

„Wszystko mam zaplanowane z zegarkiem w ręku”

Joanna nie tylko zmieniła nawyki żywieniowe, ale zaczęła się też więcej ruszać. Bliscy najpierw we wszystkim ją wspierali, a później sami zaczęli wprowadzać zmiany w swoim życiu.

Trudno byłoby wskazać jednego winowajcę nadprogramowych kilogramów u Joanny Deskiewicz. Z  pewnością do nadwagi przyczyniło się niewłaściwe odżywianie, ale też ciąża, po której znacznie przytyła. W dodatku w jej rodzinie występuje skłonność do otyłości.

Punktem przełomowym była pierwsza komunia święta córki. – Rok wcześniej postanowiłam, że nie będę najgrubszą mamą  w kościele. Zaparłam się i schudłam 40 kilogramów. Nie wiem, jak tego dokonałam, bo nie zmieniłam nawyków żywieniowych, ale na pewno dużo się ruszałam. Do pracy jeździłam rowerem, a potem jeszcze musiałam zająć się pracami w polu, bo mieszkaliśmy wtedy na wsi – opowiada Joanna.

Niestety, zgubione kilogramy wróciły dość szybko. – Nie przytyłam w jeden miesiąc. Nawet nie wiem, kiedy na wadze przekroczyłam 125 kilogramów. Ale wtedy nie mogłam już na siebie patrzeć w lustrze – przyznaje Joanna. – Pamiętam jedną przykrą sytuację, która ostatecznie przelała czarę goryczy. Wybrałam się z dziećmi do kina i nie zmieściłam się w fotel, musiałam usiąść na schodach. To był punkt zwrotny – wspomina.

Joanna wiedziała, jak schudnąć, ale to nie wystarczało. Tym razem czuła, że musi ją ktoś kontrolować, bo inaczej sobie nie poradzi. Wielokrotnie przechodziła w pobliżu Naturhouse w Bolesławcu, ale  wstydziła się wejść do środka. Pewnego dnia przełamała się. – Miałam dość tego, jak ludzie przyglądają mi się na basenie. Pomyślałam, że nie mam nic do stracenia. Zaczynając kurację z Naturhouse, nasza bohaterka ważyła 119 kilogramów. Zaledwie w pół roku udało jej się zgubić 26 kilogramów. – Na pewno chciałabym jeszcze schudnąć przynajmniej 15 kilogramów – podkreśla Joanna, choć przyznaje, że już teraz czuje się nieźle. – Bóle kręgosłupa przestały mi dokuczać, a jeszcze nie tak dawno groziła mi operacja.

Joanna na co dzień przestrzega zdrowych nawyków, których nauczyła się na diecie. Czyta etykiety kupowanych produktów, przelicza kalorie posiłków, sprawdza zawartość tłuszczu. – Wszystko planuję z zegarkiem w ręku. Dzień wcześniej upewniam się, czy mam produkty potrzebne do przyrządzenia jedzenia. Zawsze w godzinach posiłków jestem w domu, a jeśli muszę wyjść, to zabieram ze sobą butelkę wody i owoc, żeby nie ominąć posiłku albo nie zjeść czegoś przypadkowego po drodze. Joanna podkreśla, że w trakcie kuracji wspierała ją zarówno rodzina, jak i pani dietetyk.– Zawsze podtrzymywała mnie na duchu, zwłaszcza kiedy miałam słabsze dni. Cotygodniowe wizyty to strzał w dziesiątkę! Nie wytrzymałabym dłużej bez kontroli, a tak wiedziałam, że nie mogę sobie pofolgować, bo pani dietetyk to zauważy.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.