bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Agnieszka
60 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją130 kg
 • waga po kuracji70 kg
 • czas trwania kuracji11 miesięcy
 • wiek27 lat
 • wzrost165cm

Schudła 60 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

130 kg

Po

70 kg

Historia metamorfozy

Dieta Naturhouse potrafi zaskoczyć, oczywiście pozytywnie. Żadnych monotematycznych dań, uczucia głodu, efektu jo-jo i zawiedzionych oczekiwań, czyli tego, co zwykle fundują nam popularne diety. W zamian ciekawe i smaczne posiłki, gwarancja zdrowego odżywiania i zachowania osiągniętych efektów.

Pogarszający się stan zdrowia, kiepskie samopoczucie i marzenie o ładnej sylwetce (sprzed ciąży) najsilniej zaważyły na decyzji pani Agnieszki, by skierować swoje kroki do punktu Naturhouse. – Zmotywowała mnie również siostra, która widziała nieskuteczność moich wcześniejszych prób odchudzania. Owszem, dzięki różnym dietom udało mi się zrzucić nawet 10 kg, ale potem waga wracała jak bumerang – wspomina bohaterka.

Pierwsza wizyta była zaskoczeniem, okazało się bowiem, że pani Agnieszka nie musi rezygnować z ulubionego jadłospisu, wystarczyła mała modyfikacja, wyeliminowanie słodyczy i wprowadzenie regularności posiłków. – Bardzo zdziwiło mnie to, że jedząc tak dużo, po prostu chudnę – wspomina bohaterka. Pięć urozmaiconych posiłków gwarantowało brak uczucia głodu. Udało się też wygrać z apetytem na słodycze, który był piętą achillesową pani Agnieszki, wystarczyło zastąpić je produktami o mniejszej zawartości tłuszczu i cukru.

Kuracja w Naturhouse, jak przyznaje bohaterka, nauczyła ją jeszcze czegoś ważnego – żywieniowej samoświadomości. – Ważne jest, żeby obserwować swój organizm, jego reakcje, wtedy pani dietetyk może zareagować, zmienić coś w jadłospisie. Za każdym razem pytała mnie też, czy lubię dane potrawy lub ich składniki. Nic na siłę, ma być smacznie i zdrowo – mówi bohaterka.

Pani Agnieszka przyznaje również, że dodatkową motywacją była dla niej pani Justyna – dietetyczka prowadząca. – Gdybym nie miała nad sobą osoby, która mnie kontroluje, to na pewno nie udałoby mi się wytrwać na diecie. Pani dietetyk cieszyła się z moich postępów równie mocno jak ja, a jej doping był dla mnie ogromnie ważny.Bohaterka przekonała się też do aktywności fizycznej. – Uczęszczałam na siłownię trzy razy w tygodniu, starałam się, by każdy trening trwał 1 h 20 minut. Ćwiczyłam na bieżni i orbitreku – mówi bohaterka.

Efekty kuracji pani Agnieszki zachwycają, budzą też podziw jej bliskich i przyjaciół. – Pokazałam innym, że można, jeśli się tylko chce. Z nową figurą czuję się cudownie i radośnie. I jestem taka lekka! – dodaje bohaterka z uśmiechem.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.