bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Alicja
18 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją86 kg
 • waga po kuracji68 kg
 • czas trwania kuracji7 miesięcy
 • wiek11
 • wzrost160cm

Schudła 18 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

86 kg

Po

68 kg

Historia metamorfozy

Brak ruchu, zbyt tłuste jedzenie, nadmiar słodyczy i posiłki typu fast-food są najczęstszymi przyczynami nadwagi u dzieci. Trzeba było je wyeliminowac z życia Alicji. I chociaż na początku małej bohaterce trudno było zapomnieć o ulubionych smakołykach, z pomocą pani Julity - dietetyczki z punktu Naturhouse, udało się zapanować nad apetytem i zmienić złe nawyki żywieniowe.

Problem z nadwagą, a właściwie już otyłością Alicji dostrzeżono w szkole, dokładnie w gabinecie pielęgniarskim. Tak, się złożyło, że pielęgniarka znała Naturhouse i poleciła mamie Alicji punkt w Gorzowie. Na pierwszej wizycie okazało się, że przed Alicją stoi poważne wyzwanie i konieczność zmiany dotychczasowego stylu odżywiania o 180 stopni. Mama bohaterki przyznała, że chociaż starała się zdrowo komponować posiłki Alicji, to dziewczynce zdarzało się podjadać niezdrowe rzeczy – chipsy, słodycze, słodkie napoje. W efekcie czego nadprogramowych kilogramów wciąż przybywało. co też nie ułatwiało jej życia. Złośliwe docinki w szkole i problemy z zakupami ubrań, to tylko niektóre z nich.

 

Tym razem bohaterka pod czujnym okiem dietetyczki twardo postanowiła, że upora się z nadwagą. Bardzo pomogły regularne wizyty, ciekawe przepisy Naturhouse i wsparcie mamy. Godziny posiłków Alicji zostały dostosowane do planu lekcji, tak, by drugie śniadanie wypadało na przerwie, a obiad i kolację dziewczynka mogła już jeść w domu. Co ważne, jej determinacja była tak duża, że niektóre posiłki, np. wszelkiego rodzaju sałatki przygotowywała samodzielnie.

Bez dwóch zdań można również powiedzieć, że od czasu podjęcia kuracji Alicja jest też świadomym konsumentem, często bowiem wybiera się z mamą na zakupy, czyta etykiety i wybiera tylko te zdrowe produkty. Napoje gazowane i słone przekąski w jej koszyku zastąpiły owoce, warzywa i jogurty.

Bohaterka i jej mama często podrzucają znajomym kontakt do punktu Naturhouse, bo niestety wiele dzieci i nastolatków boryka się dzisiaj z problemem nadwagi. Na szczęście Alicja ma to już za sobą, a z jej konsekwencją i uporem można założyć, że niechciane kilogramy już nie wrócą.

 

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.