bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Ania i Ksenia
64 kg mniej!

Podstawowe informacje

Anna Ksenia
waga przed kuracją 96kg 88kg
waga po kuracji 65kg 55kg
czas trwania kuracji 7 miesięcy 7 miesięcy
wiek 44 lata 21 lat
wzrost 160cm 157cm

Razem mniej o 64 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

184 kg

Po

120 kg

Historia metamorfozy

Razem pokonywały swoje słabości, a dziś cieszą się z tego, co udało im się osiągnąć. Wspierały się w trudniejszych chwilach, nie szczędziły sobie pochwał nawet za drobne zwycięstwa. Wraz ze zgrabną sylwetką nabrały pewności siebie i wreszcie poczuły się atrakcyjne.

 

− OSTATNI RAZ NA KSIĘŻYM MŁYNIE BYŁAM W 1989 ROKU, ALE WTEDY BYŁO TU ZUPEŁNIE INACZEJ. NA KOŃCU TEJ ALEJKI STAŁA SZKOŁA EKONOMICZNA − WSPOMINA ANIA PODCZAS SPACERU Z CÓRKA KSENIĄ PO ŁÓDZKIEJ DZIELNICY. W budynku jej dawnej uczelni mieści się dziś sala gimnastyczna ASP.

 

Sztuka umiaru

Dziś obie panie są pogodne, tryskają energią, ale nie zawsze tak było. Przez wiele lat borykały się z nadmiarem kilogramów. Próbowały różnych diet, ale po kuracjach zawsze nadrabiały zgubione kilogramy. I właśnie po jednej z takich nieudanych prób, na wieczorze panieńskim koleżanki Ania dowiedziała się o Naturhouse. – To pierwsza dieta, w trakcie której nie byłyśmy głodne, czasem rezygnowałyśmy z kolacji – zapewniają obie panie. W diecie Naturhouse najmilej zaskoczyła je obecność pieczywa i różnorodnych owoców. – Kuracja jest urozmaicona, nie musisz rezygnować z ulubionych potraw, tylko rozsądnie je ograniczać – dodaje Ksenia.

Martyna Laska, dietetyczka z łódzkiego Naturhouse, uwzględniła w diecie preferencje żywieniowe pań. Najbardziej przypadł im do gustu kurczak, którego przyrządzają na wiele sposobów, choć najbardziej lubią w wersji curry ze względu na pikantny smak.

 

Czas na kolor

Córka bardzo się liczy ze zdaniem mamy. Upewnia się, czy dobrze wygląda we wszystkim, co zaproponowała jej stylistka. Nie pozostaje też dłużna mamie: – Powinnaś częściej chodzić w szpilkach, zazdroszczę ci tych nóg – komplementuje Anię.

W szafie Kseni są same czarne ubrania, ale nasza bohaterka zapewnia, że wybierze się na zakupy, bo dobrze poczuła się w żółtym i różowym kolorze. Po kuracji Ksenia i Ania najbardziej cieszą się z płaskiego brzucha, zgrabnych nóg i rysów twarzy. – Zmienił się nawet rozmiar mojej stopy. Dziś noszę 37, o czym zawsze marzyłam, i w końcu zobaczyłam swoje kostki – śmieje się Ania.

Zmiany w wyglądzie sprawiły, że Ksenia nabrała pewności siebie, a o Anię małżonek bardziej zabiega – ostatnio nawet zażartował, że nie pójdzie na imprezę, bo za dobrze się prezentuje.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.