bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Celina i Kasia
44 kg mniej!

Podstawowe informacje

Celina Kasia
waga przed kuracją 84kg 95kg
waga po kuracji 66kg 69kg
czas trwania kuracji 5 miesięcy 8 miesięcy
wiek 50 lat 28 lat
wzrost 164cm 164cm

Razem mniej o 44 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

179 kg

Po

135 kg

Historia metamorfozy

Minęły już prawie cztery lata od dnia, w którym z sukcesem czteroosobowa rodzina z Krakowa  zakończyła kurację odchudzającą. O tym, że to była zmiana na całe życie,  przypominają dziś matka i córka, które wciąż cieszą się szczupłą sylwetką i dobrym samopoczuciem.

 

O NATURHOUSE DOWIEDZIAŁY SIĘ W PRZYMIERZALNI SKLEPU, W KTÓRYM ROBIŁY ZAKUPY. Niestety, nie mogły się zmieścić w żadną z sukienek, które im się podobały. Narzekania usłyszała kobieta, która obok nich mierzyła ubrania. Poradziła paniom skorzystać z diety Naturhouse, na której jej córka skutecznie schudła. Celina i Katarzyna natychmiast umówiły się na pierwszą wizytę przy Placu Wolnica 13 w Krakowie. Na kolejną przyszły już z całą rodziną. – Pamiętam piątkowe, popołudniowe wizyty, na których stawiali się w komplecie, zawsze radośni i uśmiechnięci – wspomina Małgorzata Łachman, dietetyczka z punktu Naturhouse w Krakowie.

 

ZDROWE NAWYKI

Wszyscy niewłaściwie się odżywiali, w dodatku nieregularnie, a także zbyt rzadko pili wodę mineralną. Dużą słabością były słodycze. – Dziś potrafię zamieniać słodkości na zdrowe batony, ale kiedyś zupełnie sobie z tym nie radziłam. Nauczyłam się jednak piec dietetyczne ciasta – opowiada Celina, która na co dzień nie tylko gotuje dla całej rodziny, ale też przyrządza obiady w gimnazjum w Skawinie.

Ciekawi nas, jak radzi sobie w pracy, zwłaszcza że jako kucharka musi przecież spróbować każdej potrawy przygotowywanej dla dzieci. – W szkołach wprowadzono zasady zdrowego odżywiania. Unikamy masła i słodyczy, a  dajemy dużo więcej owoców i warzyw – Celina mówi, że przecież tak jest też na diecie Naturhouse.

W domu również dba o to, aby posiłki były zdrowe i przygotowane zgodnie z tym, czego nauczyła się w trakcie kuracji odchudzającej. Codziennie wszyscy domownicy spotykają się na wspólnym śniadaniu, na które od lat przygotowuje płatki owsiane. Na drugie śniadanie są jogurty naturalne i owoce. Często wracają również do kurczaka w musztardzie, który jest ich ulubioną potrawą. – Mam dwie żelazne zasady, których zawsze się trzymam. Staram się pić dużo wody i pilnować stałych pór posiłków – podkreśla Katarzyna.

 

NA CAŁE ŻYCIE

Czy dziś łatwiej im wytrwać na diecie niż przed kuracją? – Zdecydowanie tak. Przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania nie sprawia nam żadnych trudności – przyznają obie panie i dodają, że szkoda byłoby zmarnować to, co z dużym wysiłkiem udało im się wtedy osiągnąć. Nie tylko przecież zyskały szczupłą figurę, ale i wygrały walkę o zdrowie i dobre samopoczucie.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.