bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Ewa
32 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją104 kg
 • waga po kuracji72 kg
 • czas trwania kuracji7 miesięcy
 • wiek47 lat
 • wzrost170cm

Schudła 32 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

104 kg

Po

72 kg

Historia metamorfozy

Kobiety odchudzają się całe życie. Kiedy trafiają do Naturhouse, zdają sobie sprawę, że związane z tym wyrzeczenia i wysiłki były zupełnie niepotrzebne. Po rozpoczęciu kuracji w Naturhouse okazuje się bowiem, że schudnąć można zdrowo, bez wyrzeczeń i efektu jo-jo.

Kiedy nie akceptujemy własnego wyglądu, tracimy wiarę w swoje możliwości i chcemy pozbyć się wreszcie zbędnych kilogramów. Szukamy kuracji, skomplikowanych diet i szybkich sposobów, by wreszcie schudnąć.

W przypadku pani Ewy było odwrotnie, to Naturhouse znalazł ją. Na jej skrzynkę e-mailową wpłynęło zaproszenie na bezpłatną konsultację dietetyczną w wybranym punkcie Naturhouse. Bohaterka postanowiła z niego skorzystać. – Sympatyczny personel, profesjonalizm i zaangażowanie – tak wspomina wrażenia z pierwszej wizyty pani Ewa. Po dokładnym mierzeniu, ważeniu i szczegółowym wywiadzie dietetyczka zaproponowała kurację. Zdecydowałam się podjąć wyzwanie, mając na uwadze moje zdrowie, wygląd i samopoczucie – wspomina bohaterka. Kiedy po pierwszym tygodniu spojrzała na wagę i okazało się, że waga spadła, była zachwycona i utwierdziła się w przekonaniu, że podjęcie kuracji było słusznym krokiem.

W samej diecie zaskoczyły bohaterkę dwie rzeczy. – Jej niesamowita prostota i wysoka skuteczność. Okazało się, że wystarczy niewielka modyfikacja pór posiłków. Przyrządzałam je w domu i zabierałam do pracy, jadłam bardzo regularnie, co chroniło mnie przed atakami wilczego głodu wieczorem.

Przy okazji pokochałam nowe przepisy zaproponowane przez moją dietetyczkę, takie jak kurczak w musztardzie, pulpeciki z sosem selerowym czy zupa curry – opowiada pani Ewa.

Drugie zaskoczenie bohaterki było związane z personelem punktu i ich podejściem do podopiecznych. – Profesjonalny nadzór dopinguje do przestrzegania ustalonych zasad, ale to nie wszystko, ponieważ czuje się też swoistą więź z własnym dietetykiem. Na początku odchudzania myśli się oczywiście o sobie, ale potem też zaczyna się myśleć o dietetyku, który w nas wierzy, wkłada swoją pracę, dzięki czemu osiągamy postępy i pojawia się myśl: nie mogę jej zawieść – wyjaśnia pani Ewa.

Przypływ energii związany z gubieniem kolejnych kilogramów  obudził też w bohaterce duszę sportowca. Nordic walking stał się ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu, bez względu na pogodę. Z czasem pojawiły się też marszobiegi i kolejne sportowe wyzwania realizowane w górach i nad morzem, takie jak np. rajd po polskim wybrzeżu i zdobycie razem z rodziną wszystkich latarni morskich.

Wraz z wiosną i zrzuceniem zimowych ubrań bohaterka mogła już w całej okazałości pochwalić się nową figurą i wreszcie pójść na bezstresowe zakupy. – Mam więcej energii, podobam się sobie, zrozumie to tylko ktoś, komu udało się też zrzucić kilogramy – kwituje bohaterka.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.