bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Gabriela
40 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją114 kg
 • waga po kuracji74 kg
 • czas trwania kuracji9 miesięcy
 • wiek47
 • wzrost170cm

Schudła 40 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

114 kg

Po

74 kg

Historia metamorfozy

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE Gabriela nie tylko zgubiła kilkadziesiąt kilogramów, ale ubyło jej przynajmniej kilka lat. Ma teraz więcej energii i lepiej się czuje. Nie musi też obawiać się o swoje zdrowie.

KIEDYŚ GABRIELA UBIERAŁA SIĘ BARDZO KOBIECO. Niestety, w ostatnich latach znacząco przytyła i musiała pożegnać się z ukochanymi dżinsami, dopasowanymi bluzkami i krótkimi sukienkami. — Zakupy przestały mnie cieszyć, bo coraz częściej nie mieściłam się w ubrania, które mi się podobały — przyznaje Gabriela z Katowic. — Córka martwiła się o mnie, bo widziała, że coraz mniej się sobie podobam. Ona pamiętała, jak kiedyś fajnie się ubierałam, więc rozumiała, co muszę teraz przeżywać. A kiedy do tego wszystkiego doszły jeszcze problemy zdrowotne, zaczęła mnie przekonywać do wizyty w Naturhouse i skorzystania z pomocy specjalisty — opowiada nasza bohaterka. Gabriela przede wszystkim narzekała na bóle kręgosłupa, zmagała się z nadciśnieniem i zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi. To musiało się zmienić! POMOCNA DŁOŃ Na pierwszą wizytę w Naturhouse Gabrielę namówiła córka. Wcześniej nasza bohaterka próbowała różnych diet, ale zazwyczaj kończyły się efektem jo-jo. — Czułam, że popełniam jakieś błędy, ale nie potrafiłam sobie sama z nimi poradzić. Teraz postanowiłam skorzystać z rad dietetyka i to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Pani Anna Gacek pomogła mi przejść przez całą kurację, na każdym kroku mnie wspierała i mobilizowała. Bez niej byłoby trudniej — Gabriela przyznaje, że sama nie potrafiła ułożyć odpowiedniego jadłospisu. WIARA W SIEBIE Gabriela w ciągu dziewięciu miesięcy schudła aż 40 kilogramów. W tym czasie wróciła do dawnej formy i szczupłej sylwetki. — Początkowo znajomi nie rozumieli, co się ze mną dzieje, dopytywali, czy przypadkiem nie choruję, bo nie wierzyli, że można aż tak bardzo schudnąć — opowiada nasza bohaterka. Dziś Gabriela jest już po okresie stabilizacji masy ciała i czuje się znakomicie. Wszystkich wokół zaraża uśmiechem i pozytywną energią. — Nauczyłam się właściwie odżywiać i, co najważniejsze, spożywać pięć posiłków dziennie. Chętniej też ćwiczę i dużo spaceruję — wylicza. Nasza bohaterka znów polubiła zakupy, choć teraz ma problem z wyborem ubrań, bo przy rozmiarze 38 jest on ogromny. Wszystko na nią pasuje. — Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć w siebie i wytrwale dążyć do celu — kończy.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.