bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Janusz
47 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją135 kg
 • waga po kuracji88 kg
 • czas trwania kuracji6 miesięcy
 • wiek32 lata
 • wzrost180cm

Schudł 47 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

135 kg

Po

88 kg

Historia metamorfozy

Zwykle zależność jest prosta – im więcej kilogramów, tym więcej problemów. Prawda ta potwierdziła się również w przypadku Janusza. Kiedy wskazówka wagi przekroczyła 130 kg, postanowił oddać się w ręce specjalistów.

Nadmiaru kilogramów w pewnym momencie nie da się ukryć pod luźniejszym T-shirtem czy w o rozmiar za dużych spodniach. Co gorsza, w pewnym momencie zaczyna w ogóle brakować pasujących rozmiarów... –Podczas kolejnych zakupów, kiedy nie mogłem dopasować żadnej garderoby, stwierdziłem, że miarka, a raczej waga się przebrała – wspomina Janusz. To nie wszystko, nadprogramowe kilogramy zaczęły odbijać się również na zdrowiu bohatera. –  Pojawiły się kłopoty z nadciśnieniem, dokuczało ciągłe zmęczenie fizyczne. Na jednej z rutynowych kontroli lekarskich dostałem od lekarza „czerwoną kartkę”. Musiałem zacząć działać, i to skutecznie, bo popularne gazetowe diety, których wcześniej próbowałem, były po prostu stratą czasu – mówi Janusz.

O Naturhouse dowiedział się od znajomych. Na pierwszej wizycie dietetyczka zapytała, jaki ma cel i ile kilogramów chce zrzucić. – Nieśmiało odpowiedziałem, że może uda się dobić do 100 kg, ale w głębi duszy nie wierzyłem, że mi się uda – opowiada. Jak się okazało, rzeczywistość przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Dieta wcale nie okazała się uciążliwa, wystarczyło lekko zmodyfikować nawyki żywieniowe i dopasować pory posiłków do przerw w pracy, unikając przesuwania największego posiłku na godziny wieczorne. Z każdym tygodniem regularnie ubywało kilogramów. – Wiele przepisów, które dostałem w punkcie Naturhouse, na stałe wpisało się w mój jadłospis. Doceniłem szczególnie lekkie sałatki, które mogą być nie tylko dodatkiem do głównego dania, ale też świetną, sycącą przegryzką w ciągu dnia, którą można zabrać do pracy w pojemniczku – mówi Bohater.

Na razie waga stanęła na 88 kg, ale Janusz nie zamierza na tym poprzestać, jego cel to 80 kg. Zgubione w trakcie pół roku 41 kg odmieniło nie tylko wygląd, ale też samopoczucie bohatera. – Wiele osób nie poznało mnie na ulicy, łącznie z moim szefem, którego widuję dość rzadko, oczywiście słyszę od nich same pochwały i gratulacje, co nie ukrywam, daje ogromną satysfakcję – mówi Janusz.

Pamiętając, jak sam szukał skutecznego sposobu na rozwiązanie problemu nadwagi, pomaga innym go odnaleźć i poleca kurację Naturhouse wszystkich dalszym i bliższym znajomym. Niektórzy już z niej skorzystali, oczywiście z sukcesem.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.