bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Jola
25 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją88 kg
 • waga po kuracji63 kg
 • czas trwania kuracji8 miesięcy
 • wiek43 lata
 • wzrost160 cmcm

Schudła 25 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

88 kg

Po

63 kg

Historia metamorfozy

Dzięki diecie w Naturhouse zyskała nową sylwetkę, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Odmłodniała! Jest pełna radości i życiowej energii. Oto Jola z Siemianowic Śląskich.

 

– Co fajnego macie do ubrania? – pyta zaciekawiona, kiedy ze stylistką przynosimy torby z rzeczami do sesji zdjęciowej. Przegląda bluzki, sukienki. Sprawia jej to ogromną radość. – Mam dwie dorosłe córki. Teraz czasem wymieniamy się ubraniami. Możemy robić zakupy w tych samych sklepach – mówi z dumą. – Zaraz, ja też coś mam – uśmiecha się tajemniczo i wyciąga z torby wielką spódnicę. – Tak, to moja spódnica. Jeszcze rok temu była na mnie bardzo dopasowana – przekonuje. A my nie możemy w to uwierzyć. Dziś Jola jest zgrabną, atrakcyjną kobietą. Pewną siebie, roześmianą. Jest też lżejsza o 25 kilogramów i mniejsza o 5 rozmiarów.

 

Pewne zaproszenie

Najpierw jednak trzeba cofnąć się w czasie. Jola urodziła dzieci i po ciążach tak wciągnęły ją codzienne obowiązki, że zapomniała o sobie. Dodatkowe kilogramy z ciąży zostały na stałe. Nie pomogła też praca w sklepie spożywczym. Dostęp do słodyczy okazał się zgubny dla figury. – Było mi z tym źle, nie czułam się atrakcyjna, nie miałam ochoty na spotkania ze znajomymi. Nie mogłam dobrać dla siebie odpowiednich ubrań, bo wszystko ładne było w małych rozmiarach – wspomina Jola.

Pewnego dnia do sklepu przyszedł stały klient i podarował jej zaproszenie na wizytę w punkcie Naturhouse. Jola postanowiła skorzystać. Pierwszą wizytę potraktowała jak... wizytę u lekarza. Chociaż krępowało ją to, że musiała rozebrać się do bielizny, stanąć na wadze. – Nie akceptowałam swojej otyłości – mówi. Jednak postawa dietetyczki bardzo jej pomogła. – Pani Patrycja podeszła do mnie ze zrozumieniem, spokojem. Była bardzo zaangażowana w to, żeby mi pomóc. Czułam jej wsparcie. Zapytała: „Od kiedy zaczynamy?”. „Od dziś” – odpowiedziałam – wspomina Jola.

 

Droga do siebie

Kibicowali jej najbliżsi: mąż, dzieci. Także koleżanki w pracy ciągle przypominały o diecie. Oczywiście, że czasem zdarzały się wpadki – ach, te słodycze – ale wystarczyło się przyznać dietetyczce, podjąć kroki naprawcze i waga dalej spadała. Zresztą sama dieta okazała się niezwykle przyjemna. – Poznałam wiele nowych przepisów, smaków. Moją ulubioną potrawą stała się zupa chińska. Pycha – przekonuje. A ile radości zaczęły sprawiać Joli zakupy! Na nowo odkryła przyjemność z chodzenia po sklepach i kupowania sobie nowych ubrań.

Ukoronowaniem trudu odchudzania i nagrodą było spotkanie kobiet w Willi Fitznera w Siemianowicach Śląskich. To cykliczna impreza „Kobiece Siemianowice”. Organizują ją miejscowe kobiety dla innych kobiet. Są porady dietetyczki z Naturhouse, porady stylistki, makijażystki, fryzjera. Są rozmowy, nawiązują się przyjaźnie. We wrześniu Jola została zaproszona na takie spotkanie w charakterze... modelki. – To było niesamowite przeżycie. Zmieniłam się nie do poznania, zyskałam nową fryzurę, nauczyłam się malować, wiem, jak dobierać biustonosz, bo była tam brafitterka – opowiada. W styczniu spotkało Jolę jeszcze jedno wyróżnienie. Została bohaterką metamorfoz w „Peso Perfecto”. – Jestem szczęśliwa. Mam energię do działania, do nowych wyzwań. Z koleżankami wybieramy się na koncert do Spodka. Po prostu chce się żyć!

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.