bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Julia
14 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją55 kg
 • waga po kuracji41 kg
 • czas trwania kuracji4,5 miesiąca
 • wiek10 lat
 • wzrost150cm

Schudła 14 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

55 kg

Po

41 kg

Historia metamorfozy

Julka od najmłodszych lat wyróżniała się wagą i wzrostem na tle innych dzieci. Gdy ograniczenie jedzenia i znaczna ilość ruchu każdego dnia nie przynosiły efektów w postaci ubytku kilogramów, wzbudziło to niepokój rodziców dziewczynki.

Lęk o zdrowie córki spowodował, że rodzice dziewczynki w pierwszej kolejności postanowili skonsultować problem z lekarzami. Rozpoczęły się wizyty w różnych gabinetach i badania, przede wszystkim tarczycy. Te nie wykazały jednak żadnych niepokojących zmian, a wymiary Julii uznano za spowodowane szybszym dojrzewaniem. Choć zalecono jej ograniczenie spożycia cukrów, waga nie wzrastała, ale i nie spadała. W tej sytuacji rodzice zadecydowali, że muszą poszukać innych rozwiązań. O sieci Naturhouse dowiedzieli się od koleżanki, której syn również borykał się z nadwagą. Choć wszyscy do kuracji podeszli entuzjastycznie, początki nie były łatwe. Julka, mimo że bardzo chciała schudnąć, miała problemy z przestawieniem się na nowy sposób odżywiania. Dotychczas zajadała się dużymi ilościami mięsa i produktami mącznymi.

Spaghetti należało do ulubionych potraw. Nie stroniła też od soli. Za to jedzenie ryb i picie wody zawsze stanowiło dla niej problem. Wsparcie najbliższych i naprawdę szybkie efekty zastosowanej kuracji przekonały jednak Julkę do jej stosowania. W pierwszych tygodniach chudła naprawdę w widoczny sposób. Znajomi, koledzy nie poznawali jej. Wszyscy byli zaskoczeni tą przemianą, chwalili ją. Szczególnie mocno podziały na nią opinie osób z zewnątrz. To dało jej energię i zapał do kontynuowania diety. Przyzwyczaiła się do mniejszych porcji, zaakceptowała potrawy, a nawet je polubiła. Zrozumiała też jak ważne jest regularne picie.

Teraz, po upływie wielu tygodni od rozpoczęcia kuracji, Julia zwraca uwagę na to, co je. Pilnuje godziny ostatniego posiłku i regularnego jedzenia. Nie podjada. Gdy pozwoli sobie na jakiś „grzeszek”, wie, że musi z czegoś zrezygnować. Najtrudniej jest jej jednak w towarzystwie rówieśników – na wycieczce klasowej, gdy wszyscy biegną do McDonald’sa, a ona pozostaje w autokarze; czy w szkole podczas przerw, gdzie w sklepiku można znaleźć wszystko poza butelką wody czy owocami. Motywacja do utrzymania osiągniętej wagi jest jednak silniejsza. Dlatego nie zamierza się poddać.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.