bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Justyna
30 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją92 kg
 • waga po kuracji62 kg
 • czas trwania kuracji5 miesięcy
 • wiek34
 • wzrost166cm

Schudła 30 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

92 kg

Po

62 kg

Historia metamorfozy

Justyna nie tylko schudła kilkadziesiąt kilogramów, ale też odmłodniała o dobrych kilka lat. Teraz cieszy się  życiem i chętniej przebywa wśród ludzi. A mąż, który przez cały czas dzielnie ją wspierał, na nowo zakochał się w odmienionej żonie.

OSTATNIE URODZINY ZAPAMIĘTA NA DŁUGO, BO CAŁKOWICIE ODMIENIŁY JEJ ŻYCIE. Justyna  otrzymała w prezencie od swoich córek zaproszenie do Naturhouse. – Karolinka i Ola widziały, jak od wielu lat próbuję różnych diet, ale bezskutecznie. Po każdej kuracji zawsze wracałam do dawnej wagi. Dlatego kiedyś, podczas zakupów w galerii handlowej, zaprowadziły mnie do centrum dietetycznego i tak się wszystko zaczęło – wspomina Justyna Kosińska pierwszą wizytę w warszawskim Naturhouse. Potem zapisała się do placówki bliżej miejsca zamieszkania, w Ożarowie Mazowieckim.

 

DYSCYPLINA PONAD WSZYSTKO

Przed kuracją Justyna zamiast regularnych pięciu posiłków dziennie zjadała jeden obfity późnym wieczorem. – Po pracy objadałam się fast foodami i słodyczami. Potrafiłam zjeść zawartość połowy lodówki – mówi nasza bohaterka. – Teraz nie ruszam się z domu bez śniadania i butelki wody mineralnej, a kiedyś w ogóle jej nie piłam – dodaje.

W trakcie kuracji Justyna była zdyscyplinowana. – Kobiety są mistrzyniami w wymyślaniu wymówek, ale pani Justynie nigdy się nie zdarzyło powiedzieć, że np. ptasie mleczko do niej krzyczało czy ktoś miał urodziny, więc wypadało zjeść tort. Pamiętam, że w trakcie diety została zaproszona na wesele i zapytała mnie, na co może sobie pozwolić. Zawsze trzymała się moich zaleceń – podkreśla Aleksandra Ulatowska, dietetyk z Naturhouse w Ożarowie Mazowieckim. – Na wspomnianym ślubie nikt mnie nie poznał. Wszyscy myśleli, że mój mąż zmienił sobie żonę – dodaje Justyna.

 

ZMIANA CAŁEGO ŻYCIA

Dzięki diecie Justyna odkryła nowe smaki. Uprawiane od lat w przydomowym ogrodzie dynia i brokuły zyskały jej sympatię i teraz chętnie przyrządza z nich zupy kremy. W posiłkach już na stałe zagościły szpinak, awokado, mango i kaki. – Na ostatnie święta przygotowałam bigos z mięsem drobiowym, sałatkę jarzynową z jogurtem naturalnym i dietetyczny sernik – opowiada Justyna.

Oprócz zmiany nawyków żywieniowych, nasza bohaterka zaczęła się też więcej ruszać, m.in. ćwiczyć na  stacjonarnym rowerku w domu i częściej spacerować z ukochanym psem Toffim. Wróciła jej energia do życia i siły witalne, z dnia na dzień odmłodniała o kilka lat. Zmieniła też kolor włosów i fryzurę. – Moje wymiary to 80 w pasie, 90 w biodrach i 70 pod biustem – mówi z dumą nasza bohaterka. – Już dawno kupowanie nowych ubrań nie sprawiało mi tyle radości, co teraz. Wszystko na mnie pasuje!

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.