bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Karolina
11 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją104 kg
 • waga po kuracji93 kg
 • czas trwania kuracji3 miesiące
 • wiek19
 • wzrostcm

Schudła 11 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

104 kg

Po

93 kg

Historia metamorfozy

Karolina to finalistka konkursu organizowanego w jednym z Centrów Naturhouse. Dzięki wygranej przeszła kompleksową 3 miesięczną kurację pod okiem Dietetyka Naturhouse, trenera personalnego oraz specjalistów ds. urody.

Karolina świetnie sobie radzi. Oczywiście, zmiana nawyków żywieniowych (zwłaszcza wprowadzenie regularnych posiłków) wymagała od niej dobrej organizacji, ale z czasem wychodzi jej to zdecydowanie lepiej" - mówi dietetyk mgr inż. Daria Plaszczak.

Na jednej z ostatnich wizyt, Karolina powiedziała jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie, że uczy się tutaj nie tylko zdrowych nawyków, ale przede wszystkim cierpliwości. Wcześniej, drastyczne diety przynosiły szybki, ale krótkotrwały efekt, który zawsze kończył się efektem jojo. Teraz wie, że nie warto iść na skróty" - komentuje dietetyk Naturhouse.

Pozytywnie zaskoczyła mnie wewnętrzna przemiana Karoliny. Na początku bałam się, że wcześniejsze duże spadki wagi w wyniku głodówek itp. sprawią, że zdrowe spadki, które tutaj osiągamy nie zadowolą klientki. Cieszę się jednak, że teraz zrozumiała, co jest dla niej dobre i cieszy się z każdego zgubionego grama i każdego centymetra. Udało się to nie tylko dzięki spotkaniom z dietetykiem ale także trenerem, kosmetyczką i fryzjerką, które są dla niej dobrym wsparciem" - komentuje dietetyk.

Specjaliści pracują nie tylko nad moją wagą, ale również nad tym, co siedzi w głowie. Mimo, że osoby obserwujące METAMORFOZĘ widzą wizualną przemianę dziewczyny, ważne jest, że zmienia się jej nastawienie do zdrowego żywienia, aktywności fizycznej i pielęgnacji.

Celem Karoliny jest schudnąć ok. 20 kilogramów. Dziś jest niemal jej 11 mniej - czyli pierwsza, najtrudniejsza połowa za nią. Pięknie zredukowały się obwody - łącznie 46 centymetrów mniej! Bardzo ładnie zarysowała się talia, a brzuch jest niemal płaski.

Karolina działa dalej, nie poddaje się! Wciąż uczy się zdrowego podejścia do diety i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty, jednak nic nie przychodzi samo. Ciężką pracą zasłużyła na każdy zrzucony kilogram i każdy utracony centymetr. Trzymamy kciuki za drugą połowę!

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.