bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Krzysztof
40 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją155 kg
 • waga po kuracji115 kg
 • czas trwania kuracji6 miesięcy
 • wiek47
 • wzrost193cm

Schudł 40 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

155 kg

Po

115 kg

Historia metamorfozy

Po diecie wszystko się zmienia. Zyskujesz zdrowie, szczupłą sylwetkę i zdecydowanie lepiej się czujesz. Krzysztof mówi, że przypomina to trochę wyjście z cienia.

NAWET BÓL KRĘGOSŁUPA NIE PRZESZKODZIŁ NAM W SESJI ZDJĘCIOWEJ. Krzysztof Mamoński bez narzekania zakładał kolejne ubrania, cały czas się uśmiechał i dzielnie pozował. Zawsze o tej porze roku przypomina o sobie kręgosłup – nasz bohater opowiada, że ta dolegliwość towarzyszy mu już od wczesnej młodości, ale jeszcze kilka lat temu Krzysztof bardzo cierpiał z tego powodu. Ważył wtedy ponad 150 kilogramów i był tak połamany, że nie mógł nawet wstać z łóżka. Każdy ruch wywoływał silny ból. Kilka miesięcy zajął mu powrót do zdrowia. – Teraz jest zupełnie inaczej. Po diecie w Naturhouse szybciej wracam do formy. Zauważyłem, że mniej obciążony kręgosłup lepiej się regeneruje – podkreśla Krzysztof.

SPORT TO ZDROWIE

Nasz bohater w pół roku schudł 40 kilogramów. Bardzo pilnował zaleceń pani dietetyk, godzin posiłków i starał się nie podjadać pomiędzy nimi. Ale nie tylko zmienił nawyki żywieniowe, bo wrócił też do ćwiczeń – z każdym gubionym kilogramem coraz intensywniej trenował. To sprawiło mu dużo przyjemności, bo Krzysztof to typ sportowca. W młodości uprawiał windsurfing, a potem zafascynowały go bojery. A kiedy w wieku 15 lat zobaczył Wyścig Pokoju, to zapragnął jeździć na rowerze. Nieprzypadkowo więc służbę wojskową odbył w klubie sportowym. Niestety, nabawił się tam kontuzji kolana i tak skończyła się jego kariera. – Na początku diety w ogóle się nie ruszałem, ale jak tylko zgubiłem kilka kilogramów, to zacząłem ćwiczyć. Teraz regularnie biegam, jeżdżę na rowerze, robię pompki i brzuszki. Nie są to jednak wyczerpujące ćwiczenia, bo przy odchudzaniu nie chodzi o to, aby się zmęczyć, ale by jak najwięcej się ruszać.

ZMIANY NA LEPSZE

W trakcie kuracji zmieniało się samopoczucie naszego bohatera. Kiedyś niechętnie wychodził z domu, bo trudno było mu się odnaleźć w grupie znajomych, którzy byli szczupli i wysportowani. Poza tym dodatkowe obciążenie sprawiało, że szybciej się męczył. – Po kuracji wiele się zmieniło. Czuję się tak, jakbym wyszedł z cienia. To, co mnie krępowało, przestało mieć znaczenie,np. wyjście na basen nie stanowi już dla mnie problemu. W pewnym momencie przyszedł też czas na zmianę garderoby. – To bardzo przyjemne, gdy w każdym sklepie możesz kupić ubrania, w które się mieścisz. Wcześniej miałem z tym ogromny problem – przyznaje Krzysztof. Dzięki diecie nasz bohater zyskał wysportowaną sylwetkę, znacznie lepiej się czuje, a przede wszystkim zadbał o swoje zdrowie. I choć kręgosłup pewnie co jakiś czas da o sobie znać, to jednak na dobre pokonał innego wroga – nadciśnienie. – Po diecie odstawiłem leki, które od lat przyjmowałem. Teraz mam wzorcowe ciśnienie 130 na 80 – śmieje się Krzysztof.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.