bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Ludwik
-42 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją138 kg
 • waga po kuracji180 kg
 • czas trwania kuracji8 miesięcy
 • wiek51
 • wzrost181cm

Schudł -42 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

138 kg

Po

180 kg

Historia metamorfozy

Dziś cieszy się nową, szczupłą sylwetką. Jest z siebie dumny. Nawet wspólnie z kolegą opracował recepturę ciemnego, dietetycznego chleba. Jednak jeszcze kilka miesięcy temu bardzo sceptycznie podchodził do odchudzania.

 

Świetnie Pan wygląda!

Dziękuję. Dzięki kuracji zyskałem nową sylwetkę. Zazdroszczą mi jej koledzy i rodzina. Jestem zdrowszy, poprawiły się wszystkie wyniki badań – spadł poziom cholesterolu, ciśnienie się obniżyło. Mam więcej energii i siły na spacery z bliskimi.

 

A jak było wcześniej?

Zwykłe zawiązywanie sznurowadeł w butach to były istne akrobacje... Szybko się męczyłem. Poza tym niepokoił mnie stan mojego zdrowia.

 

Kiedy zaczął Pan tyć?

W młodości byłem szczupły. Zacząłem tyć, kiedy się ożeniłem. Moja żona gotowała dla mnie pyszne dania! A ja zjadałem je ze smakiem! Drugą przyczyną wzrostu wagi było rzucenie palenia. Głód nikotynowy zabijałem jedzeniem. I w efekcie tyłem coraz bardziej.

 

Jak trafił Pan do Naturhouse?

Spotkałem się z kolegami. Jeden z nich wyglądał świetnie, był szczupły. Patrzył na nas z lekkim politowaniem. I opowiedział, że taki efekt osiągnął dzięki kuracji z Naturhouse. Założyliśmy się (mój przyjaciel Paweł i ja), że my też schudniemy. I tak umówiliśmy się na 
pierwszą konsultację w Centrum Dietetycznym w Olkuszu.

 

Bali się Panowie pierwszej wizyty?

Trochę tak, ale jak już postanowiliśmy, to nie było odwrotu. Panie z Naturhouse okazały się przemiłe i niezwykle profesjonalne. Dzięki ich wsparciu szybko zacząłem tracić zbędne kilogramy. Wytrwałem w kuracji. Jestem dumny! Mój przyjaciel schudł mniej. Ale to dlatego, że nie przykładał się bardzo do diety...

 

Podczas wakacji nie kusiły Pana te wszystkie grille, mięsa, kiełbasy?

Oczywiście, że kusiły. Nawet śniły mi się po nocach (śmiech). Ale postanowiłem im się oprzeć i się udało. Nawet urlop w Chorwacji nie zagroził mojej wadze. Więcej – schudłem 1,5 kilograma!

 

I nie było żadnych jedzeniowych grzeszków podczas kuracji?

Przyznam się – były. A ten największy to degustacja nalewek. Wystarczyła jednak potem bardziej restrykcyjna dieta i więcej spacerów, by waga dalej spadała.

 

A czy uprawia Pan jakiś sport?

Jedyne sporty, jakie uprawiam, to...gra w bierki, szachy. Ale na poważnie – staram się dużo spacerować i jeżdżę na rowerze.

 

Kto wspierał Pana podczas kuracji?

Moja żona i córka. Pomagali też koledzy. Pracuję w piekarni, której właścicielem jest mój przyjaciel – ten, z którym zacząłem kurację. Razem wymyśliliśmy recepturę na dietetyczny chleb z pełnej mąki. Pani dietetyczka poleca go nawet innym swoim podopiecznym.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.