bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Łukasz
38 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją134 kg
 • waga po kuracji96 kg
 • czas trwania kuracji6 miesięcy
 • wiek29
 • wzrost184cm

Schudł 38 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

134 kg

Po

96 kg

Historia metamorfozy

 

Łukasz nie wyobraża sobie, że mógłby dziś jeść cokolwiek innego. W dodatku nie odczuwa głodu, a parametry zdrowotne znacząco się poprawiły. Nigdy nie było lepiej!

SMACZNIE I DO SYTA

– Najbardziej obawiałem się, że na diecie będę musiał jeść suche płatki i dużo zieleniny – śmieje się Łukasz na wspomnienie tamtych chwil.

Dziś nie wyobrażam sobie, że mógłbym jeść cokolwiek innego. Potrawy dietetyczne są obłędnie smaczne i w dodatku najadam się do syta

Najbardziej przypadł mu do gustu kurczak curry i w musztardzie, a także papryka grillowana z warzywnym farszem. Tylko w weekendy pozwala sobie na spaghetti. – Nauczyłem się zwracać uwagę na to, co kupuję w sklepach. Dokładnie sprawdzam etykiety na produktach. Wybieram na przykład pomidory i zioła zamiast gotowego sosu, bo są o wiele zdrowsze – Łukasz dodaje, że żona nie tylko pomaga mu przygotowywać posiłki, ale sama również chętnie sięga po jego potrawy.

WSPARCIE ŻONY

Nasz bohater podkreśla, że bez żony pewnie nie udałoby mu się dotrzeć aż tak daleko i nieraz by odpuścił. – Wspierała mnie na każdym kroku. To bardzo ważne, zwłaszcza na początku diety, kiedy wszystko jest trudne. Idziesz przez miasto, czujesz piękne aromaty, widzisz ludzi jedzących lody, gofry, kebaby i masz ochotę do nich dołączyć… W takich momentach powtarzałem sobie, że jeśli raz spróbuję, to cały wysiłek pójdzie na marne. Na szczęście nigdy się nie złamałem.

Łukasz przez cały czas trwania kuracji był zdyscyplinowany, obowiązkowy, w stu procentach stosował się do zaleceń dietetyczki. – Nawet na spotkania ze znajomymi zabierałem swoje dania, tylko czasem pozwalałem sobie na lampkę wytrawnego wina – Łukasz przyznaje, że chociaż od zakończenia kuracji minęło ponad pół roku, wciąż przestrzega wszystkich zasad. – Pilnuję godzin posiłków, zawsze pół godziny przed i po jedzeniu piję szklankę wody.

Nasz bohater stara się też jak najwięcej ruszać. – Pamiętam, jak ważyłem 134 kilogramy, każdy krok sprawiał mi dużo trudności. Ciężko było mi się zmobilizować do ćwiczeń. Po jednym okrążeniu bloku miałem serce w gardle, a teraz spokojnie robię 10 kilometrów i mam ochotę biec dalej – przyznaje z dumą.

Dzięki diecie Łukasz nie tylko dobrze wygląda, ale ma lepsze parametry zdrowotne. – W kontakcie z innymi ludźmi jestem bardziej otwarty, nie wstydzę się już samego siebie – kończy.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.