bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Małgorzata
35 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją99 kg
 • waga po kuracji64 kg
 • czas trwania kuracji8 miesięcy
 • wiek30 lat
 • wzrost165cm

Schudła 35 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

99 kg

Po

64 kg

Historia metamorfozy

Nic tak nie poprawia samopoczucia – szczególnie kobiecie – jak nowa figura na wiosnę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia boheterki metamorfozy. Naturhouse po raz kolejny obala mit, że aby osiągnąć idealną figurę, potrzeba wielu wyrzeczeń.

Będąc na diecie jadłam więcej, niż zanim ją zaczęłam - wspomina Małgosia. Jak to możliwe, zapytają dociekliwi, przecież dieta kojarzy się ze zmniejszaniem porcji, ograniczeniami i permanentnym poczuciem głodu. Jednak w przypadku naszej bohaterki tak właśnie było. Zanim trafiła do Centrum Naturhouse, jadła 2 posiłki dziennie - obiad i kolację. Śniadanie praktycznie nie pojawiało się w jej jadłospisie. To należało zmienić, a dodatkowo wprowadzić więcej posiłków o mniejszej kaloryczności. Takie zalecenia otrzymała Małgosia, kiedy trafiła pod opiekę swojej dietetyczki. 

O Naturhouse kilka dobrych słów szepnęła bohaterce koleżanka, której udało się wcześniej pozbyć tam nadwagi. - Już na pierwszej wizycie rozpisano mi dietę specjalnie dopaasowaną do mojego rytmu dnia i preferencji. Na szczęście pracuję w domu, więc przygotowywanie posiłków nie jest dla mnie problemem - mówi bohaterka.

Pozytywne zaskoczenie wiązało się z możlwością wyboru menu. - Jadłam to, na co akurat miałam ochotę, a dzięki ciekawym przepisom odkryłam też nowe smaki, np. ryb. Szaszłyk w łososia i ananasa do dzisiaj należy do moich ulubionych dań. Podobnie zupy w chińskim stylu z kurczakiem i warzywami - dodaje Małgosia. W przepisach Naturhouse rozsmakował się także jej mąż. - Jest trochę tak, jak gdyby on też był na diecie, bo wciąż podskubuje mi z talerza - śmieje się bohaterka.

Waga spadała według planu, a z każdym straconym kilogramem satysfakcja rosła. - Po kuracji zmieniło się bardzo wiele. Kiedyś szybko męczyłam się wchodząc po schodach, dokuczały nadmiernie obciążone kolana i biodra, a teraz nareszcie czuję się lekko, mam mnóstwo energii, chce mi sie wychodzić i spotykać ze znajomymi - opowiada bohaterka.

Osiągnięte przez nią efekty to oczywiście wynik fachowej i specjalistycznej opieki dietetyka, ale też przyjaznej, rodzinnej wręcz atmosfery panującej w punkcie. - Fachowa wiedza to jedno, ale życzliwe wsparcie również ogromnie mobilizowało. Wiedziałam, że ktoś nie tylko mnie pilnuje, ale kibicuje i trzyma za mnie kciuki. Nawet po zakończeniu fazy stabilizacji zamierzam odwiedzać punkt - mówi Małgosia. Jak na razie dba o to, by personelowi NH nie zabrakło klientów, polecając kurację wszystkim koleżankom.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.