bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Mirela
23 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją77 kg
 • waga po kuracji54 kg
 • czas trwania kuracji5 miesięcy
 • wiek31 lat
 • wzrost165cm

Schudła 23 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

77 kg

Po

54 kg

Historia metamorfozy

Nie lubi porażek, więc do diety podeszła w sposób pewny i zorganizowany. Nie pozwalała sobie na chwile słabości. I wygrała. Teraz wreszcie czuje się ze sobą dobrze. Ale co więcej, jest przykładem dla innych, którzy chcą schudnąć.

Co było dla Pani impulsem do odchudzania się?

Odkąd pamiętam, zawsze miałam problemy z tuszą. W towarzystwie szczupłych kobiet czułam się brzydka, nieatrakcyjna. Problemem była też garderoba, ponieważ lubię styl młodzieżowy, a tego typu stroje kończą się na rozmiarze L.

 

Próbowała Pani różnych diet-cud?

Oczywiście. Piłam herbaty odchudzające, ale bolał mnie po nich żołądek. Stosowałam tabletki, które rzekomo miały hamować apetyt na słodycze (które zawsze były moją zgubą). Niestety skutki były marne.

 

I wtedy z pomocą przyszły panie z Naturhouse?

Moja przygoda z Naturhouse zaczęła się dość spontanicznie. Pewnego dnia byłam z dzieckiem u lekarza i idąc ulicą, zauważyłam napis: „Naturhouse” oraz plakat zachęcający do odchudzania. Sama do siebie powiedziałam: „kiedyś tu przyjdę!”. Minęło kilka lat, urodziłam drugie dziecko i postanowiłam wreszcie coś zmienić, zawalczyć sama ze sobą. I tak umówiłam się na konsultację do pani dietetyk.

 

Jakie były Pani oczekiwania?

Chciałam udowodnić sobie, że mogę dokonać czegoś, o czym marzyłam od dawna. I udało się, dałam radę i pokonałam własne demony!

 

Miała Pani wsparcie bliskich?

Moja mama angażowała się w gotowanie, a mąż na naszych wspólnych wakacjach pomagał mi wytrwać w diecie. Motywująco działała również moja starsza siostra, która ma i zawsze miała szczupłą sylwetkę.

 

Co cieszyło Panią podczas trwania kuracji?

To, że nie odczuwałam głodu, a zbędne kilogramy znikały w oczach. Komentarze znajomych były bardzo krzepiące. Jestem dumna z tego, co osiągnęłam. Wiele osób pytało mnie, co zrobić, by schudnąć, a ja tłumaczyłam i podawałam namiary na Naturhouse. Artykuł o mnie w lokalnej prasie spowodował, że kobiety nie tylko z mojej wsi, ale także z gminy, zaczęły kuracje odchudzające. Jestem szczęśliwa, że swoim przykładem pomogłam innym w walce z nadwagą.

 

Gratulacje!

Dziękuję! Czuję się wspaniale! Teraz wiem, że dobrze wyglądam w krótkich sukienkach i obcisłych jeansach. Nie muszę już niczego zakrywać. Uwielbiam spotykać się ze znajomymi bez uczucia zażenowania z powodu nadwagi. Jestem w lepszej formie fizycznej, ruch sprawia mi przyjemność.

 

A jak teraz wygląda Pani jadłospis?

Polubiłam przyprawy, które nadają potrawom wyjątkowy smak. Zrozumiałam, że sałatka owocowa doskonale zastępuje słodycze, a chleb razowy korzystnie wpływa na organizm. Bardzo lubię różnego rodzaju sałatki, grillowane mięso i warzywa. Dzięki diecie nauczyłam się pić wodę. Nie brakuje mi doznań smakowych!

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.