bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Monika
19 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją81 kg
 • waga po kuracji62 kg
 • czas trwania kuracji5 miesięcy
 • wiek38
 • wzrost165cm

Schudła 19 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

81 kg

Po

62 kg

Historia metamorfozy

Wystarczyło pięć miesięcy, by Monika wszystko w sobie zmieniła: figurę, włosy, makijaż, styl ubierania się. Pozostał jednak uśmiech, a radość w oczach zagościła na stałe.

NAWET NA CHWILĘ UŚMIECH NIE ZNIKA Z JEJ TWARZY, MA W SOBIE OGROM RADOŚCI I ENERGII. Aż trudno uwierzyć, że nie zawsze tak było. — Całe życie byłam grubiutka. Myślałam jednak, że to geny, bo mama nigdy do szczupłych nie należała — mówi Monika Barucha z Płocka. 

W trakcie kuracji odchudzającej okazało się, że choć Monika może mieć predyspozycje do tycia, to jednak dużo zależy od niej samej. Siedzący tryb życia, nieregularne posiłki i zajadanie stresu słodyczami w krótkim czasie doprowadziły do nadwagi.

FIGURA GRUSZKI

Punktem przełomowym były urodziny szwagra Marka. — Dużo wcześniej kupiłam sukienkę, a przed imprezą okazało się, że nie zmieszczę się w nią bez bielizny wyszczuplającej — Monika przyznaje, że jak zobaczyła się później na zdjęciach, to się załamała.

O Naturhouse powiedziała jej koleżanka Wioletta, która była zadowolona z kuracji. — Nigdy nie byłam na żadnej diecie, bałam się odchudzać na własną rękę, co innego z pomocą specjalisty — przyznaje Monika.

W trakcie kuracji klientka musiała uregulować pory posiłków, wyeliminować słodycze i zacząć więcej się ruszać.

— Najwięcej problemów było z płynami metabolicznymi gromadzącymi się w organizmie pani Moniki. Niestety, jest to charakterystyczne dla osób o figurze w kształcie gruszki — wyjaśnia Magdalena Tyczkowska, dietetyk Naturhouse.

WSPARCIE BLISKICH

Przed dietą Monika nie przywiązywała wagi do tego, co jadła. Podczas kuracji odkryła wiele nowych smaków, a w jej kuchni na stałe zagościły przyprawy i świeże zioła. Teraz już nie wyobraża sobie posiłku bez bazylii czy oregano. Z dnia na dzień odstawiła cukier, choć wcześniej lubiła bardzo słodką kawę i herbatę. Ciastka Peipakoa bambou rewelacyjnie zastąpiły jej słodycze. — Nie podejrzewałam, że mogę mieć tak silną wolę — przyznaje Monika.

Skorzystała na tym również rodzina, która bardzo polubiła dietetyczne potrawy. Przynajmniej raz w tygodniu na ich stole króluje zupa meksykańska. — Mąż postanowił, że będzie mi towarzyszyć w diecie, aby było mi raźniej. Jedliśmy to samo i o stałych porach — Monika podkreśla, że to było dla niej ogromnym wsparciem.

ZMIANA NA CAŁEGO

Bohaterka przeszła całkowitą metamorfozę. Nie tylko zyskała szczupłą sylwetkę, ale zmieniła też uczesanie i makijaż, inaczej się ubiera, ma większą pewność siebie. — Mąż tylko stale żartuje, że zrobiła się ze mnie chudzina. Mówi, że za chwilę trudno będzie się do mnie przytulić, bo zupełnie zniknę — śmieje się Monika.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.