bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Paulina
11 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją53 kg
 • waga po kuracji42 kg
 • czas trwania kuracji4 miesiące
 • wiek10
 • wzrost130cm

Schudła 11 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

53 kg

Po

42 kg

Historia metamorfozy

Paulinka, odkąd schudła, znacznie częściej się uśmiecha i ma więcej energii do zabawy. Teraz namawia również innych do zmiany stylu życia.

PAULINKA BARDZO SIĘ UCIESZYŁA, ŻE JEJ TRUD ZOSTAŁ DOCENIONY I BĘDZIE MOGŁA PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ Z RÓWIEŚNIKAMI, KTÓRZY BORYKAJĄ SIĘ Z PODOBNYMI PROBLEMAMI. Chętnie się przebierała w różne kreacje i z wdziękiem 10-letniej dziewczynki pozowała do zdjęć. Uśmiech nie znikał z jej twarzy. W tym szczególnym dniu towarzyszył jej tata, który kilka miesięcy temu, za namową córki, rozpoczął kurację w Naturhouse w Piekarach Śląskich.

SZYBKA DECYZJA

Zawsze była bardzo ruchliwym dzieckiem, więc rodzice pozwalali jej na podjadanie między posiłkami, nie ograniczali również dostępu do słodyczy, bo sądzili, że wszystko to spali w czasie ćwiczeń i zabawy. Niestety, tak się nie stało. Dziewczynka w krótkim czasie przybrała na wadze ponad dziesięć kilogramów. Na szczęście nie uszło to uwadze rodziców. – Wybraliśmy się z rodziną na festyn, na którym swoją działalność prezentowało Centrum Dietetyczne Naturhouse – wspomina Adam Rychlik, tata Paulinki. – Po rozmowie z panią dietetyk, w czasie której zmierzono córce podstawowe parametry, żona zapisała Paulinkę na pierwszą wizytę. WSPARCIE BLISKICH Dziewczynka bardzo sumiennie przestrzegała wszystkich zaleceń dietetyka. Najtrudniej było jej zrezygnować z ulubionych słodyczy, ale z pomocą ekspertów z Naturhouse szybko znalazła zdrowe zamienniki, które bardzo jej smakowały, a były mniej kaloryczne. – Polubiłam Fibroki, które jadłam na śniadanie i kolację, oraz ciasteczka zbożowe, które pani dietetyk przepisywała mi na podwieczorek – mówi Paulinka. Naszej bohaterce ciężko było przekonać się do wody mineralnej, bo piła owocowe napoje gazowane. Początkowo brakowało jej także ziemniaków. Wiedziała jednak, że jeśli nie ograniczy tych produktów w swoim jadłospisie, nie uda jej się schudnąć. Na szczęście, od samego początku mogła liczyć na wsparcie rodziców i babci, którzy czuwali nad tym, aby zdrowo się odżywiała, a także chwalili ją za najdrobniejszy sukces. Z taką drużyną nie mogło się nie udać!

WZÓR DLA INNYCH

Nasza bohaterka nie tylko wróciła do właściwej dla dziecka w jej wieku wagi, ale też tryska radością i energią. Jak pojawiła się po dłuższej nieobecności w szkole, to nie poznała jej ani wychowawczyni, ani koleżanki i koledzy z klasy. Komplementom nie było końca. – Paulinka bardzo dobrze sobie radzi, nie wróciła już do dawnych nawyków, chętniej ćwiczy na WF-ie, zachęca też inne dzieci do zmiany trybu życia. Na kurację zapisała się już jej koleżanka – chwali dziewczynkę Klaudia Alcer, dietetyk Naturhouse.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.