bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Paweł
20 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją120 kg
 • waga po kuracji100 kg
 • czas trwania kuracji3 miesiące
 • wiek30 lat
 • wzrost190cm

Schudł 20 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

120 kg

Po

100 kg

Historia metamorfozy

Paweł Maciejasz podkreśla z dumą, że zrzucił z siebie balast o wadze jednego worka z cementem. Dwuletnia era wielkiego brzucha odeszła w niepamięć i na pewno nie wróci.

 

Treningi jiu-jitsu, czasem jogging, racjonalna dieta i co najmniej 1,5 l wypijanej wody – to recepta 30-letniego Pawła na szczupłą sylwetkę. Wie, co robić, bo w ciągu niecałych 4 miesięcy schudł aż 20 kg.

 

Nieregularne posiłki

Ale dlaczego przytył? Przecież właściwie zawsze był szczupły. – Mam pracę, która wymaga dyspozycyjności, często nie miałem czasu na posiłek w ciągu dnia i po powrocie do domu – zwykle wieczorem – rzucałem się na jedzenie. Wypijałem też kilka kaw dziennie – wspomina Paweł. I tak w ciągu 2 lat przytył ponad 20 kg. – Nie miałem kondycji, ciągle dostawałem zadyszki, podwyższył mi się poziom złego cholesterolu. Nie akceptowałem swojego wyglądu – wylicza 30-latek z Katowic. – Bardzo chciałem schudnąć, aby się lepiej czuć i bez obaw patrzeć na swoje odbicie w lustrze – dodaje. Na początku stosował głodówki. Z marnym skutkiem. Wreszcie postanowił poszukać pomocy u specjalistów.

 

Pomoc w Naturhouse

– Do kuracji w punkcie Naturhouse w Katowicach, przy ul. Teatralnej, przekonała mnie moja narzeczona, która też tam się odchudzała. Zachęcony efektami postanowiłem spróbować i ja – mówi mężczyzna. Zaskakujące było dla niego to, jak łatwo można gubić zbędne kilogramy. Dzięki diecie opracowanej przez dietetyczkę nigdy nie czuł się głodny. – Początkowo przygotowywanie posiłków na cały dzień stwarzało trochę kłopotów. Na szczęście wystarczyło mi determinacji i szybko do tego przywykłem – opowiada Paweł. Zresztą sam polubił gotowanie. Bardzo łatwo rozstał się też z kawą, nie miał kłopotów ze spadkiem motywacji, czy z podjadaniem. – Mężczyźni do odchudzania podchodzą zadaniowo. Jak coś postanowią, to to osiągają. Efekty widać bardzo szybko – wyjaśnia Agata Kaszuba, dietetyczka i właścicielka punktu w Katowicach, w którym odchudzał się Pan Paweł.

Dzięki pomocy otrzymanej w Naturhouse Paweł wie, co jest dla niego dobre, a czego powinien unikać. Wreszcie nosi ubrania w mniejszym rozmiarze. Może zapomnieć o dolegliwościach związanych z tuszą. – To powoduje moje lepsze samopoczucie – mówi i dodaje z uśmiechem: „Wszak, gdy nic nam nie doskwiera, jesteśmy weselsi”.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.