bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Renata i Robert
32 kg mniej!

Podstawowe informacje

Renata Robert
waga przed kuracją 66kg 111kg
waga po kuracji 55kg 90kg
czas trwania kuracji 3 miesiące 4 miesiące
wiek 26 lat 30
wzrost 164cm 180cm

Razem mniej o 32 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

177 kg

Po

145 kg

Historia metamorfozy

Ona cicha i spokojna, on wulkan energii. W życiu tworzą idealną parę, która we wszystkim sobie pomaga. Również na diecie się wspierali i wspólnie świętowali sukcesy w walce z kilogramami. Teraz oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka.

 

BYLI ZE SOBĄ SZEŚĆ LAT, ALE DOPIERO PÓŁ ROKU PRZED ŚLUBEM POSTANOWILI CAŁKOWICIE ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE. – Wróciłam z pracy w Norwegii i dowiedziałam się, że Robert zaplanował nasze zaręczyny, wyznaczył termin ślubu i zarezerwował orkiestrę – opowiada Renata. – Zależało mi, aby w tak wyjątkowym dniu pięknie wyglądać – dodaje. O Naturhouse dowiedziała się od koleżanki, która z powodzeniem stosowała dietę. – Wcześniej sama próbowałam schudnąć, ale z marnym efektem, np. w trakcie miesięcznej diety białkowej zgubiłam tylko 1 kilogram– przyznaje.

 

POMOCNA DŁOŃ

Robert od początku sceptycznie przyglądał się poczynaniom narzeczonej. Był świadkiem kilku nieudanych prób odchudzania, więc i w tej diecie nie pokładał nadziei. – Przyłączyłem się do Renaty, gdy zobaczyłem, że szybko chudnie. W dodatku wszystko jej smakowało – Robert przyznaje, że spróbował potraw przyrządzanych przez narzeczoną i był mile zaskoczony ich smakiem i aromatem.

Początkowo cała rodzina odradzała im tę kurację. – Myśleli, że to kolejna głodówka, która odbije się na naszym zdrowiu – opowiada Renata. – Przekonali się dopiero wtedy, kiedy zobaczyli, że jemy regularnie co trzy godziny i wcale nie jesteśmy głodni.

Od tej chwili wspierali się nie tylko w codziennych obowiązkach, ale też w przestrzeganiu zaleceń dietetyczki. – Renata jest cicha i spokojna, Robert to wulkan energii i dowcipniś. Tworzą idealną parę, która we wszystkim sobie pomaga. Znalazło to odzwierciedlenie w trakcie diety. Zawsze mogli liczyć na siebie – mówi Marta Rink, dietetyczka Naturhouse. – Nigdy nie jedliśmy nic po kryjomu, niczego przed sobą nie ukrywaliśmy. Wspieraliśmy się w trudnych momentach – podkreśla Robert.

 

MOC DIETY

Renata miała słabość do słodyczy. Robert nigdy nie przywiązywał wagi do śniadań, natomiast celebrował obfite kolacje, w dodatku jadał nieregularnie. Lata zaniedbań doprowadziły do tego, że u Renaty zgromadziła się woda w organizmie, a Robertowi przybyło tkanki tłuszczowej. W związku z tym mieli zróżnicowaną suplementację. – U pana Roberta najważniejsze było przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, a u pani Renaty usunięcie płynów metabolicznych – wyjaśnia Jolanta Stempień, asystentka w punkcie Naturhouse w Świeciu. – Natomiast dietę mieli bardzo zbliżoną, różniła się tylko kalorycznością posiłków i tym, że pan Robert mógł sobie pozwolić na więcej węglowodanów – dopowiada dietetyczka Marta Rink.

Prawie półroczny trud został nagrodzony. W dniu ślubu prezentowali się bardzo atrakcyjnie. – Cieszymy się, że udało nam się osiągnąć wymarzony cel. Nabraliśmy większej pewności siebie. Mamy lepszą kondycję i zdecydowanie lepiej się czujemy – kończy Renata.

Zobacz placówkę klienta Sprawdź

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.