bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Sebastian
35 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją117 kg
 • waga po kuracji82 kg
 • czas trwania kuracji12 miesięcy
 • wiek18 lat
 • wzrost173cm

Schudł 35 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

117 kg

Po

82 kg

Historia metamorfozy

Lepiej walczyć z kilogramami siłą własnej woli w domowym zaciszu czy udać się po pomoc do profesjonalisty? Zapewne wielu chcących się odchudzać zadaje sobie to pytanie. Tym, którzy jeszcze nie znają na nie odpowiedzi, polecamy zapoznanie się z historią Sebastiana, który podobnie jak inni nasi klienci podkreślaj, że nie osiągnąłby tak imponującego wyniku, gdyby nie opieka i doping ze strony ekspertów Naturhouse.

Bohatera do wizyty w punkcie Naturhouse nakłonili dziadkowie. Dzisiaj jest im za to bardzo wdzięczny, ale na początku był pełen sceptycyzmu. – Byłem zdeterminowany do odchudzania, ale nie chciałem, by ingerował w to ktoś z zewnątrz – wspomina bohater. Musiał jednak w końcu przyznać, że samodzielne odchudzanie nie przynosiło w jego przypadku pożądanych rezultatów. Diety cud działały w niewielkim stopniu, a zgubione kilogramy w końcu i tak wracały. Pozostawiały po sobie jedynie frustrację i nie pozwalały na samoakceptację.

Już pierwsza wizyta rozwiała wątpliwości bohatera. – Pani Ewa wytłumaczyła mi dokładnie zasady kuracji i powiedziała, co muszę zmienić w swoim menu. Zaskoczyło mnie, że mimo bycia na diecie mogę jeść tak dużo – mówi Sebastian. Jedynym problemem było to, że liczba godzin lekcyjnych w szkole bohatera nie pozwalała na zjedzenie obiadu trzy godziny po drugim śniadaniu. Rozwiązaniem była zamiana obiadu z podwieczorkiem.

Z perspektywy czasu bohater przyznał, że nadzór kogoś z zewnątrz bardzo motywuje, na co najlepszym dowodem były efekty osiągane sukcesywnie przez Sebastiana. – Stopniowo traciłem kilogramy, ponieważ do diety podchodziłem niezwykle restrykcyjnie, co okazało się o tyle prostsze, że przepisy polecone przez panią Ewę były po prostu pyszne. Moimi faworytami były kurczak w ananasach, chłodnik ogórkowy i spaghetti z kapusty pekińskiej – dodaje bohater.

Teraz Sebastiana jest o 35 kg mniej i uważa to za swój wielki sukces. Największą zaś satysfakcję czuje, gdy patrzy na swoje stare zdjęcia i słyszy zewsząd gratulacje i wyrazy uznania.

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.