bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

 • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
 • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
 • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

 • niedowaga
 • waga prawidłowa
 • nadwaga
 • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

 • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Tomasz
28 kg mniej!

Podstawowe informacje

 • waga przed kuracją117 kg
 • waga po kuracji89 kg
 • czas trwania kuracji11 miesięcy
 • wiek38
 • wzrost178cm

Schudł 28 kg

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane. Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne.

Przed

117 kg

Po

89 kg

Historia metamorfozy

Co Pana skłoniło do rozpoczęcia kuracji odchudzającej?

Do podjęcia kuracji odchudzającej skłoniły mnie moje kilogramy, których było już bardzo dużo i cięgle miałem problem by się ich pozbyć. Owszem, stosowałem jak inni różne „diety cud”, ale nie przynosiło to zbytnio efektu. I tak dokładnie w zeszłym roku usłyszałem w lokalnym radiu reklamę NH, a dokładnie nowo otwieranego punktu. Poczytałem troszkę w necie na ten temat i stwierdziłem, czemu nie. Mogę spróbować, do stracenia mam tylko kilogramy ;)

Co podczas kuracji najbardziej motywowało Pana do działania?

Co mnie motywowało do działania? Hmm... parę rzeczy. Najpierw pierwsze efekty, już po miesiącu parę kilo w dół - fajnie to widać na wadze, bo wizualnie jeszcze nie tak bardzo, ale radość z ubywających na wadze kilogramów jest nie do opisania. Motywacją były również stwierdzenia niektórych typu: „coś Ty, to się nie sprawdza”, „będziesz miał efekt jojo” „daj spokój, ile to kosztuje „ itd. Chciałem pokazać wszystkim, że dam radę!

Co sprawiało Panu najwięcej trudności podczas odchudzania?

Najwięcej trudności sprawiło odstawienie różnych niestety niezdrowych produktów: słodyczy, itd., ale na szczęście to jest w dużej mierze psychika. Można te produkty śmiało zastąpić czymś innym, o czym się przekonałem, potem już nie było tak źle,

Co zmieniło w Pana życiu wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych?

Przede wszystkim inne, zdrowe nawyki żywieniowe, poprawiają samopoczucie, człowiek lepiej się czuje, jest lżejszy, poza tym efekty są widoczne!

Czy miewał Pan chwile słabości w trakcie kuracji? Jeśli tak, jak sobie Pan z nimi radził?

Można by rzec, że mnóstwo takich chwil bywało, wystarczyło jakieś złe samopoczucie, ale proszę mnie dobrze zrozumieć - nie spowodowane odchudzaniem, tylko tak normalnie, życiem. Wtedy pojawiały się myśli typu „a dość tej diety”, ale zaraz potem przychodziła następna myśl, „ej, człowieku, zobacz co jest na wadze teraz, a co było jeszcze tak niedawno, nie żal Ci tego będzie?" i przychodziło opamiętanie

Co Pan czuje, kupując ubrania o kilka rozmiarów mniejsze niż dotychczas?

To jest bardzo piękne, kiedyś, jak kupowałem ciuchy to brałem to co było w rozmiarze, nawet jak coś fajnie wyglądało na szczuplejszych osobach, a było w moim rozmiarze, to zakładałem to, ale nie wyglądałem w tym tak dobrze jak Ci szczuplejsi. A teraz biorę to co mi się podoba, to jest po prostu wspaniałe uczucie, polecam wszystkim, którzy chcą się odchudzić, no ale oczywiście nie tylko o ciuchy chodzi, ważny jest również aspekt zdrowia.

Co powiedziałby Pan osobom, którym ciężko się zmotywować do rozpoczęcia kuracji odchudzającej, ale chciałyby zmienić swoje życie, jak Pan?

Słuchajcie, naprawdę warto się odchudzić, już nie tylko po to by lepiej wyglądać, ale chociażby po to, by być zdrowszym, a co za tym idzie mieć lepsze samopoczucie. Nie słuchajcie innych, że nie warto, że to kosztuje majątek, tak naprawdę jak ktoś pali papierosy to jest taka mniej więcej sama kwota na miesiąc. Dalej szykowanie posiłków: jak ktoś gotuje, a nawet jeśli nie, to potrawy nie są wcale skomplikowane, czas przygotowania to jakieś średnio 40minut, zdrowo, smacznie i przyjemnie. Idźcie do Naturhouse, porozmawiajcie z dietetykiem, sporo się dowiecie o własnym organizmie. Ja się dowiedziałem wielu cennych rzeczy, wskazówki stosuję przez cały czas, nawet teraz po skończeniu kuracji odchudzającej. Idźcie, WARTO!

Zmień swoje życie raz na zawsze!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.